Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Camareros de mesas > Konobar/ica

KONOBAR/ICA. Croacia

Contrato en Croacia de Camareros de mesas

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Waiters and bartenders › Waiters.

Descripción de la oferta de trabajo:

KLASA: 2024-39

URBROJ: 2024-01-2

Ližnjan, 26. siječnja 2024. godine

OGLAS ZA ZAPOŠLJAVANJE

Zračna luka Pula sprema se za nadolazeću ljetnu sezonu u 2024. godini.

U odnosu prema putnicima, gospodarskim subjektima i javnosti Zračna luka Pula sigurnost stavlja na prvo mjesto uz istodobno pružanje visokokvalitetne usluge.

Pripremamo obuke te pozivamo vrijedne i motivirane osobe koje su spremne učiti i razvijati se, da nam se jave za budući rad i zapošljavanje u Zračnoj luci Pula na poslovima u

UGOSTITELJSTVU

Traži se više izvršitelja (konobar/ica) punom / nepunom radnom vremenu / dodatnom radu

na određeno vrijeme

sa potrebnim znanjem, vještinama i iskustvom:

  • Srednjoškolsko obrazovanje, prednost završena Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu – smjer konobar
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Sposobnost rada u timskom okruženju
  • Radno iskustvo u struci 6 mjeseci
  • Položen tečaj higijenskog minimuma

Kandidati su dužni priložiti:

  1. Zamolbu sa kontakt podacima (e-mail adresa ili broj telefona) i
  2. Životopis

Sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka, prijavom na ovaj oglas za zapošljavanje podnositelj prijave daje privolu Zračnoj luci Pula d.o.o. za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na oglas za zapošljavanje te dostavljenoj dokumentaciji, u svrhu provedbe istog. Prijavom na oglas za zapošljavanje prijavitelji su suglasni s javnom objavom osobnih podataka (ime i prezime) na internetskoj stranici Zračne luke Pula d.o.o., a u svrhu obavještavanja o rezultatima oglasa i/ili mogućeg prethodnog intervjua/testiranja.

Na oglas za zapošljavanje se mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidati cjelokupnu dokumentaciju dostavljaju u preslici na hrvatskom jeziku, dok će izabrani kandidati biti pozvani da istu dostave i u izvorniku ili ovjerenoj preslici. Dostavljena dokumentacija neće se vraćati.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadržava sve podatke, kontakt podatke i priloge navedene u oglasu.

Osobe koje ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju prema posebnim propisima moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 90/19, 84/21 i 156/23), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92 do 98/19), članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13 do 32/20), dužan se u prijavi na oglas pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji i/ili na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na oglas dužan je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom uz prijavu na oglas dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Sa svim kandidatima mogu se obaviti razgovori te po potrebi provesti dodatno testiranje u skladu s potrebama radnog mjesta.

Svi kandidati koji ispunjavaju uvjete iz oglasa o mogućem intervju i/ili testiranju će biti obaviješteni 5 dana prije održavanja putem mrežne stranice Zračne luke Pula www.airport-pula.hr.

Odluku o odabiru kandidata donosi Uprava temeljem mišljenja Povjerenstva za provedbu postupka temeljem objavljenog oglasa za zapošljavanje te se objavljuje na mrežnoj stranici Zračne luke Pula: www.airport-pula.hr.

Oglas se objavljuje u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i na mrežnoj stranici Zračne luke Pula dana 26.1.2024. godine.

Krajnji rok za podnošenje prijava je 26.02.2024. godine.

Prijave na oglas s pripadajućom dokumentacijom i dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se zaključno s gore navedenim danom isključivo putem e-mail-a na upravaairport-pula.hr s naznakom Prijava za oglašeno radno mjesto – „naziv poslova“.

Zračna luka Pula d.o.o. pridržava pravo poništiti ovaj oglas, odnosno pravo ne odabrati ni jednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

Po obavijesti o izboru kandidata, a prije sklapanja Ugovora o radu, o trošku Zračne luke Pula, odabrani kandidat će biti upućen na liječnički pregled. U slučaju ne zadovoljavanja na liječničkom pregledu, sa kandidatom neće biti zasnovan radni odnos.

Prije sklapanja ugovora o radu izabrani kandidat će biti upućen u Centar za stručno osposobljavanje Zračne luke Pula radi školovanja sukladno važećem operativnom priručniku. U slučaju da kandidat ne zadovolji na testu sa njim neće biti zasnovan radni odnos.

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme uz probni rok.

Pozivamo vas da nam se pridružite i postanete dio našeg tima u sezoni i steknete mnoga nova iskustva.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ZRAČNA LUKA PULA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: upravaairport-pula.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:2446455.

Ver las 138 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas ofertadas.