Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > tornero/ tornera > Koneistaja, Laserkeskus Oy, Laitila

Koneistaja, Laserkeskus Oy, Laitila. Varsinais-Suomi

Oferta de tornero/ tornera en Finlandia (Varsinais-Suomi)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Sepät, työkaluntekijät ja koneenasettajat › Koneenasettajat ja koneistajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hyvien tulevaisuuden näkymien ja kasvavan kysynnän vuoksi tarvitsemme nyt tehokkaaseen joukkoomme lisää hyviä ja motivoituneita tekijöitä.

Haemme Laitilan tehtaallemme CNC koneistajaa / sorvaajaa pääasiassa mustan teräksen työstämiseen.

Toimenkuvaasi kuuluu pystykaraisten työstökeskusten ja CNC-sorvien ohjelmointi ja operointi, joissa pääasiassa Fanuc ohjaus.

Odotamme sinulta:

- Oma-aloitteisuutta

- Kykyä itsenäiseen työhön sekä tiimityöskentelytaitoja

- Reipasta positiivista asennetta

- Kokemusta CNC-ohjatuista työstökoneista

- Valmiutta 2-vuorotyöhön

- CAM osaaminen katsotaan eduksi

Tarjoamme sinulle:

- Vakituisen työsuhteen hyvillä työllisyysnäkymillä

- Vertaansa vailla olevat henkilöstöedut

- Kilpailukykyisen palkan sopimuksen mukaan

- Ammattitaitoiset työkaverit sekä viihtyisän työpaikan.

Paikkoja täytetään sitä mukaa kun tekijöitä löytyy. Joten mikäli näet tulevaisuutesi laserkeskuslaisena, käy tutustumassa nettisivuillamme www.laserkeskus.fi ja ota yhteyttä sähköpostilla Kimmo.Oja-Nisulalaserkeskus.fi , 0443509331

Vakituinen

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 404 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Laserkeskus Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:b9c68e7f-ac85-4f24-aaa0-f002cf1b68b4.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera ofertadas.