Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > barrendero/barrendera > Komunalni Delavec - De Zelene Površine - M/ž

KOMUNALNI DELAVEC - DE ZELENE POVRŠINE - M/Ž. Osrednjeslovenska

Vacantes de barrendero/barrendera en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Recolectores de desechos › Barrenderos y afines › barrendero/barrendera.

Traducción de la profesión: Poklici za preprosta dela › Delavci/delavke z odpadki in drugi delavci/druge delavke za preprosta dela › Delavci/delavke z odpadki › Pometalci/pometalke, smetarji/smetarke ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

DELAVEC ZA DRUGA PREPROSTA KOMUNALNA DELA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELOVNO MESTO OBSEGA: ENO IZMENSKO DELO, PREDVIDOMA 7 DO 9 UR DNEVNO. PO POTREBI V SOBOTO, NEDELJO IN PRAZNIKIH, DELO NA TERENU, NA PROSTEM V VSEH LETNIH ČASIH IN VREMENSKIH OKOLIŠČINAH, DELO V PARKIH, NA CVETOČIH GREDAH, ZELENICAH, OB

OZIROMA NA CESTI POD ODPRTIM PROMETOM, NA BREŽINAH, KOŠNJA TRAVE NA RAVNINI IN BREŽINI, DELO Z ZEMLJO IN RASTLINAMI PRI UREJANJU, SAJENJU IN ODSTRANJEVANJU CVETNIH VRTOV, ZELENIC, OKRASNEGA DREVJA, GRABLJENJE LISTJA, TRAVE IN

OSTANKOV NA CVETNIH VRTOVIH NA ZELENICAH, PRENAŠANJE, NAKLADANJE IN RAZKLADANJE VEJ, ZELENEGA OBREZA, LISTJA, TRAVE, OSTANKOV ROŽ, OKRASNEGA DREVJA, SMETI IN PODOBNEGA MATERIALA NA VOZILO, UPRAVLJANJE S KOMUNALNIMI STROJI, VOZILI ORODJEM IN OPREMO, ČIŠČENJE JAVNIH POVRŠIN, POBIRANJE SMETI IN PRAZNJENJE KOŠKOV, VZDRŽEVANJE ČISTOČE VOZIL, STROJEV, NAPRAV IN ORODIJ ZA DELO SKRB ZA VARNO DELO OB UPORABI ZAŠČITNIH SREDSTEV, IZVAJANJE DRUGIH DEL IN NALOG V SKLADU Z USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI TER INTERNIMI AKTI DELODAJALCA., Končana osnovna šola, zaželen izpit B kategorije. Postopek izbora vključuje tudi praktični preizkus. Vaše pisne prijave z dokazili pričakujemo na naslov JAVNIH HOLDING Ljubljana, d.o.o., Služba za kadrovske in splošne zadeve, Verovškova ulica 70, 1000 Ljubljana, ali na e-naslov kadri-vksjhl.si s pripisom "razpis Komunalni delavec - DE Zelene površine".,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1230 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o., Vodovodna cesta 90 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: FICKO BOŠTJAN
Contact Phone: 01 47 40 865
Contact Email: kadri-vksjhl.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PF02080.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Recolectores de desechos › Barrenderos y afines › barrendero/barrendera ofertadas.