Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Kommunikatsiooni Peaspetsialist

Oferta de trabajo de Profesionales en operaciones financieras y administrativas en Estonia

Kommunikatsiooni Peaspetsialist

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • Kohtla-Järve Linnavolikogu sise- ja väliskommunikatsiooni korraldamine;

• linnavolikogu kommunikatsioonikanalite haldamine;

• linnavolikogu, selle komisjonide jt organite tegevuse kohta info avaldamine ja vahendamine;

• meediaga suhtlemine;

• linnavolikogu tegevuse tutvustamisel linna maine kujundamine.

Omalt poolt pakume: • sõbralikku ja toetavat meeskonda;

• arengu- ja eneseteostusvõimalusi;

• tööks vajalikku väljaõpet ja erialaseid täiendusvõimalusi;

• mitmekesist ja vastutusrikast tööd;

• kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid;

• puhkust 35 kalendripäeva.

Muud nõuded: Kandideerimise eelduseks on:

• kõrgharidus meedia, suhtekorralduse, kommunikatsiooni või ajakirjanduse valdkonnas;

• meedia- või kommunikatsioonitöö kogemus vähemalt üks aasta;

• eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlustasemel ametialase sõnavara valdamisega.

Ülesannete täitmiseks vajalikud teadmised ja oskused:

• põhjalikud teadmised avalike ja meediasuhete valdkonnas;

• väga head teadmised ja oskused kommunikatsioonivaldkonnas;

• teenistuskohal vajalike teksti- ja tabelitöötlusprogrammide ning teiste arvutiprogrammide ja andmekogude kasutamisoskus. Dokumendihalduse ja asjaajamiskorraldusega seotud õigusaktide tundmine ja praktikas kasutamise oskus;

• riigi põhikorra (põhiseadus ja põhiseaduslikud seadused), kodanike õiguste ja vabaduste, avaliku halduse organisatsiooni, avalikku teenistuse tööd reguleerivate õigusaktide tundmine.

Kommunikatsiooni peaspetsialistina näeme inimest, kes omab väga head suhtlemisoskust ja selget eneseväljendusoskust, pingetaluvust ning kes on täpne, korrektne, lojaalne, kohusetundlik, koostöövalmis, aus, tasakaalukas, organiseerimisvõimega, eetilise käitumisviisiga, tolerantne, sõbralik, otsustus- ja vastutusvõimeline.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Kohtla-Järve Linnavolikogu Kantselei.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5302 5444
  • Correo electrónico: cvkjlv.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1581867.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.