Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > cocinero/cocinera > Kokki, Makumatka Oy Jk, Kinuskilla, Tuusula

Kokki, Makumatka Oy JK, Kinuskilla, Tuusula. Helsinki-Uusimaa

Ofertas en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kinuskilla etsii ammattitaitosta kokkia joukkoomme.

Sinulta löytyy jo jonkin verran kokemusta keittiö työstä ja olet tottunut työskentelemään itsenäisesti. Nautit työstäsi myös kiireessä ja pidät laadusta kiinni tiukan paikan tullen. Työssäsi pääset osallistumaan lounaslistan suunnitteluun sekä tuomaan omia ideoitasi esille.

Kinuskilla on lounas-kahvila jossa tarjoillaan myös lauantaibrunssia sekä teemme catering palvelua. Meillä on oma pienleipomo jossa valmistetaan tuotteita kahvilan puolelle. Asiakaspaikkoja meillä on sisällä 70 sekä kesällä 30 paikkainen terassi. Lämmin lounas tarjoillaan lautasilta, lista-annoksia valmistamme myös lounas aikana. Edellytämme hakijoilta sujuvaa suomen kielen taitoa.

Odotamme innolla yhteydenottoasi.

Laitathan hakemukseesi mukaan palkkatoiveen.

myyntikinuskilla.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1071 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Makumatka Oy JK.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:175bf4b3-c799-4cbd-b687-f521c5d54941.

Ver las 839 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.