Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > cocinero/cocinera > Kokki, Karas-sana Oy/kairosmajan Tunturikeskus, Pyhätunturi, Pelkosenniemi

Kokki, Karas-Sana Oy/Kairosmajan tunturikeskus, PYHÄTUNTURI, Pelkosenniemi

Trabajo en Finlandia (Lappi) de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haetaan motivoitunutta ja ammattitaitoista kokkia Kairosmajan tunturikeskukselle vakituiseen työsuhteeseen. Työ rytmittyy Lapin sesonkien mukaan. Olemme avoinna myös kesällä.

Työtehtäviisi kuuluvat monipuoliset tehtävät mm. lämpimän ruoan valmistus, erityisruokavalioiden huomioiminen, salaattien valmistus, astiahuolto, keittiön puhtaanapito ja omavalvontatehtävät. Odotamme sinulta alan koulutusta tai alalta muutaman vuoden työkokemusta sekä intoa ravintola-alalle. Hygieniapassi on välttämätön. Arvostamme itsenäistä työotetta, mutta myös hyviä yhteistyötaitoja sekä paineensietokykyä työn vilskeessä työskentelyyn. Toivomme, että olet oma-aloitteinen, positiivinen ja sosiaalinen tiimipelaaja.

Tehtävä on kokoaikainen ja työ sijoittuu klo 06.00-19.30 välillä, myös viikonloppuisin. Tarjoamme kattavan perehdytyksen, ammattitaitoiset ja mukavat työkaverit, kattavan vapaa-ajantapaturmavakuutuksen sekä virikeseteliedun.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 144 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Karas-Sana Oy/Kairosmajan tunturikeskus.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:10255d7c-3cac-4631-a279-9af9b12a20ba.

Ver las 827 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.