Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > cocinero/cocinera > Kokk

Demanda en Estonia de cocinero/cocinera

Kokk

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud › Kokad › Kokad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Ränduri külalistemaja - pubi Võrus otsib oma kollektiivi tubli ja töökat kokka, kelle tööülesanneteks on menüü roogade valmistamine ja serveerimine. Lisaks sügis-kevad perioodil päevapakkumiste mõtlemine ning tegemine. Saabuva kauba vastuvõtt, kontroll ja lattu paigutamine. Oluline on osata hoida korda oma töökohal ning olla meeskonnamängija.

Omalt poolt pakume: Motiveerivat tulemustasu, head ja kaasaegset töökeskkonda; tööks vajalikku väljaõpet ja juhendamist; toetavat meeskonda, omatöötaja soodustusi ning ühisüritusi.

Muud nõuded: Ootame Sind kandideerima:

- Omad koka haridust ja oled eelnevalt töötanud kokana;

- Sul on suur kirg kokkamise vastu;

- Sul on hea pingetaluvus;

- Oled initsiatiivikas ja kiire taibuga;

- Sulle meeldib meeskonnatöö ja hea tulemuse nimel oled valmis ka teisi aitama;

- Valdad eesti keelt.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OÜ UUSMÄGI (http://www.randur.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 7868050
  • Correo electrónico: inforandur.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1572190.

Ver las 838 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.