Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > administrativo contable/administrativa contable > Knjigovodja - M/ž

KNJIGOVODJA - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Oferta de trabajo de administrativo contable/administrativa contable en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za finančne, statistične in računovodske, zavarovalniške izračune in prikaze ipd › Knjigovodje/knjigovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

KNJIGOVODJA, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, KONTROLA, USKLAJEVANJE IN AŽURNO KNJIŽENJE BLAGAJN (DNEVNO POROČANJE DIREKTORJU), KNJIŽENJE IZPISKOV BANČNIH KARTIC, KONTROLA IN USKLAJEVANJE Z GLAVNO KNJIGO, IZDELAVA IN USKLAJEVANJE PREVZEMNIC PREJETIH RAČUNOV S POSLOVALNICAMI, AVANSI KUPCEV - USKLAJEVANJE, PRIPRAVA IN KNJIŽENJE MEDSEBOJNIH IN VERIŽNIH KOMPENZACIJ, PRIJAVA MULTI-KOMPENZACIJ IN E-KOMPENZACIJ PRISTOJNIM INSTITUCIJAM IN KNJIŽENJE PO OBJAVI REZULTATOV IZVRŠENIH KOMPENZACIJ, USKLAJEVANJE KONTO TERJATEV OBVEZNOSTI, VPISOVANJE PREJETE POŠTE - VPIS V POŠTNO KNJIGO IN ODDAJA POŠILJK NA POŠTO, KNJIŽENJE PREJETIH RAČUNOV ZA TRGOVSKO BLAGO, KNJIŽENJE STROŠKOVNE BLAGAJNE, KNJIŽENJE DRUGE KNJIGOVODSKE DOKUMENTACIJE PO POTREBI, SODELOVANJE IN PRIPRAVA PRI REDNEM LETNM POPISU., ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1241 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: SBS TRGOVINA D.O.O., PODJETJE ZA ZUNANJO IN NOTRANJO TRGOVINO, PROIZVODNJO IN STORITVE, Dolenjska cesta 320 , 1291 ŠKOFLJICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: , RAČUNOVODSTVO
Contact Phone: 01 366 8012
Contact Email: sbstrgovinagmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE00888.

Ver las 150 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable ofertadas.