Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > director de centro educativo/directora de centro educativo > Kivi-vigala Põhikooli Direktor

Kivi-Vigala Põhikooli direktor. Estonia

Demanda en Estonia de director de centro educativo/directora de centro educativo

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de educación › director de centro educativo/directora de centro educativo.

Traducción de la profesión: Juhid › Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa) › Professionaalseid teenuseid osutavate asutuste juhid › Haridus- ja koolitusasutuste juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Kivi-Vigala Põhikooli direktori peamisteks ülesanneteks on kindlustada haridusasutuse tulemuslik töö, juhtida õppe- ja kasvatustegevust koostöös kooli - ja lasteaia meeskonna, hoolekogu ja Märjamaa Vallavalitsusega ning korraldada haridusasutuses vaimselt, sotsiaalselt ja füüsiliselt turvaline õpi- ja töökeskkond koostöös huvigruppidega ning tagada eelarvevahendite õiguspärane ja sihtotstarbeline kasutamine. Kivi-Vigala Põhikool on ühendasutus kool ja lasteaed kahes eraldi hoones. Koolis õpib 35 õpilast ja lasteaias 20 last.

Omalt poolt pakume: Kui võtad väljakutse vastu, siis pakume Sulle:

● tähendusrikast ja mitmekesist tööd looduskaunis kohas,

● professionaalse arengu toetamist, vajalikke koolitusi,

● motiveeritud meeskonda ja toetavat kogukonda,

● töötasu kuus 2000 eurot.

Muud nõuded: • juhtimiskompetents ja –kogemus,

• soovitatavalt õpetajakutse /pedagoogilise töö kogemus,

• teadmised kaasaegsest õpikäsitlusest ja õppiva organisatsiooni põhimõtetest,

• nüüdisaegse organisatsiooni edukaks juhtimiseks vajalikud isikuomadused,

• enesejuhtimine, head analüüsivõimet, kohusetundlikkust ning oskuslikku aja- ja tööprotsesside planeerimist,

Juhtimiskompetentse hinnatakse järgmistes valdkondades:

• organisatsiooni arengu juhtimine,

• meeskonna juhtimine,

• õpikeskkonna kujundamine,

• eelarvelise asutuse ressursside juhtimine majandamistegevuses, eelarve koostamine.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Märjamaa Vallavalitsus (http://marjamaa.kovtp.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 59009501
  • Correo electrónico: helen.raidmarjamaa.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1580431.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de educación › director de centro educativo/directora de centro educativo ofertadas.