Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria > Kirvesmies / Rakentamisen Ammattilainen

Trabajos de constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Kirvesmies / Rakentamisen Ammattilainen

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Talonrakentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme ammattiataitoisia ja ahkeria kirves -ja rakennusmiehiä joukkoomme. Olet etsimämme henkilö jos omaat seuraavat ominaisuudet:

- Ammattitaito

- Suomen kielen taito

- Ylpeys omaa työsuoritetta kohtaan

- Ahkeruus ja itseohjautuvuus

- Halu ja kyky oppia sekä edetä uralla

- Positiivinen asenne ja kyky toimia ryhmässä

Tarjoamme sinulle kannustavan, motivoivan sekä ainutlaatuisen työyhteisön, reilun palkkauksen, korkealaatuiset varusteet, kaikki työkalut ja koneet sekä mahdollisuuden edetä  yrityksessämme vastuullisempiin tehtäviin. Työsuhde aloitetaan tuntipalkalla. Todistettuasi kyvykkyytesi sinulla on mahdollisuus tehdä töitä myös urakkapalkalla kokopäiväisesti.

Meillä on alkamassa keväällä ja kesällä paljon urakoita. mm. vesikaton puutöitä, cembrit asennuksia ja väliseinätöitä. Jos sinulla on kokemusta edellisistä, olethan yhteydessä. Etsimme myös ahkeria apumiehiä urakoihin.

Mikäli tunnistit tekstistä itsesi ja haluat monipuolisiin tehtäviin osaksi kasvavaa yritystä, ota yheyttä sähköpostilla tai soittamalla!

Jan Vuorio, JTW Rakennus Oy

puh. 0404612447

jan.vuoriojtwrakennus.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1019 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: JTW Rakennus Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:5c3844ea-bc4f-4be1-8e46-8ee8cbb25444.

Ver las 75 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria ofertadas.