Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conserje de edificio > Kiinteistöhuollon Konetyöntekijä, Staffmill Oy, Kuopio

Kiinteistöhuollon konetyöntekijä, StaffMill Oy, Kuopio

Contrato de conserje de edificio en Finlandia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kiinteistöhuollon ja siivoustyön esimiehet › Kiinteistöhuollon työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

StaffMill (https://www.staffmill.fi/) etsii kiinteistöhuollon konetyöntekijää asiakasyrityksen palvelukseen Kuopioon. Työtä on tarjolla kevät (-talvi)kauden ajan. Työ on sopivalle osaajalle kokoaikainen. Tule mukaan monipuoliseen työhön johon kuuluu mm. pyöräkuormaajalla tehtävä auraus- ja lumenpoisto, hiekoitus sekä osaamisesta riippuen koneiden huoltotöitä. Toivomme sinulla olevan jo kokemusta koneellisesta kiinteistöhuollosta. Eduksi katsotaan osaaminen koneiden huoltamisesta, mutta tämä ei ole välttämätöntä. Omaathan kuitenkin innokkaan asenteen huoltotöitä ja uuden oppimista kohtaan.

Paikka täytetään heti sopivan osaajan löytyessä - kerrothan siis itsestäsi pian! Lisätietoja saat Stäffärin Salla-Marialta numerosta p. 044 323 7009.

Tarjoamme sinulle

- vähintään TES:n mukaisen palkan

- luotettavan työnantajan

- helposti tavoitettavan rekrytointikonsultin, joka vastaa toimeksiannostasi ja hoitaa mm. työturvallisuuteen liittyvät kysymykset puolestasi asiakasyrityksen kanssa

- yhteydenpidon työntekijään huolehdimme viihtyvyydestäsi

- nopean puhelinkonsultaation terveystapauksissa ja työongelmissa

- eri toimeksiantajia asumis- tai muun tilanteesi vaihdellessa

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffMill Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:595414f4-28ba-40f4-80f9-85249cb6d73a.

Ver las 137 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio ofertadas.