Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > empleado de contabilidad/empleada de contabilidad > Kesätyöntekijä , Keliber Taloushallinto, Keliber Oy, Kokkola

Kesätyöntekijä , Keliber taloushallinto, Keliber Oy, Kokkola

Contrato de empleado de contabilidad/empleada de contabilidad en Finlandia (Keski-Pohjanmaa)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › empleado de contabilidad/empleada de contabilidad.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Laskennan ja varastoinnin toimistotyöntekijät › Palkanlaskijat, vakuutuskäsittelijät ym › Taloushallinnon toimistotyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haluatko tarttua ainutlaatuiseen tilaisuuteen ja tulla luomaan uuden sukupolven suomalaista teollisuutta? Etsimme joukkoomme

KESÄTYÖNTEKIJÄÄ TALOUSHALLINTOON

Tehtäviisi kuuluu taloushallinnon monipuoliset työtehtävät ja projektin kustannusvalvonta

Odotamme sinulta

- tradenomi-, tuotantotalous- tai kauppatieteiden opintoja

- kirjanpidon tai sisäisen laskennan perusteiden hallintaa

- tarkkaa ja huolellista otetta työhön

- oma-aloitteisuutta ja yhteisyötaitoja sekä kykyä tehdä töitä osana tiimiä.

Aikaisempi työkokemus taloushallinnon tehtävistä luetaan eduksi.

Tarjoamme kilpailukykyisen palkan sekä erinomaiset mahdollisuudet  hyödyntää opinnoissa kartuttamaasi osaamista osana kunnianhimoista ja innostunutta työyhteisöä. Meillä turvallisuus on aina etusijalla, ja teollisuusyrityksenä kiinnitämme erityistä huomiota ympäristöasioiden kestävään hoitamiseen.

Lisätietoja tehtävästä antaa Manager, Business Control Niklas Jansson, puh. 040 648 2933, niklas.janssonsibanyestillwater.com

Hae tehtävään 15.3.2024 mennessä.

Would you like to take on this unique chance and create new generation industry in Finland? We are looking for

A BUSINESS ADMINISTRATION STUDENT

to support our financial management team.

Your duties include

- tasks in Keliber financial management and cost control of project.

In order to succeed, we expect you to

- have studies of economics, Bachelor or Master level or Industrial engineering and Management

- basic skills in accounting or managerial accounting

- have an accurate and alert approach to work

- have initiative and cooperation skills and ability to work as part of a team

Previous experience in financial management is considered a benefit.

In addition to competitive salary, we offer excellent opportunities to use the skills you have acquired during your studies as a part of  an ambitious and exciting work community. For us, safety is always a priority, and as an industrial company we give special attention to handling environmental matters sustainably.

For further information, please contact  Manager, Business Control Niklas Jansson, tel. 040 648 2933, niklas.janssonsibanyestillwater.com .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Pohjanmaa.

Ver 44 ofertas de trabajo en "Keski-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Keliber Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:4e028519-4084-4f24-92c6-27ad7af42773.

Ver las 108 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › empleado de contabilidad/empleada de contabilidad ofertadas.