Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > camarero de pisos/camarera de pisos > Kerroshoitaja, Levi, Barona Oy, Barona Horeca Oy, Kittilä

Oferta de trabajo en Finlandia (Lappi) de camarero de pisos/camarera de pisos

Kerroshoitaja, Levi, Barona Oy, Barona Horeca Oy, Kittilä

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › camarero de pisos/camarera de pisos.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme Levillä majoituspalveluja tarjoaville yrityksille reippaita kerroshoitajia hotelleihin sekä huoneisto- ja mökkisiivouksiin tulevaan kevätsesonkiin.

Koetko olevasi omatoiminen ja työhön tarttuva, et pelkää uusia ja ennalta-arvaamattomia tilanteita ja olet valmis uusiin haasteisiin?

Etsimme asiakkaallemme kerroshoitajia / mökkihuolitsijoita työsuhteeseen talvikaudelle. Työtä on tarjolla keikkaluontoisesti huhtikuulle saakka sekä viikolla että etenkin lauantaisin. Työaika asettuu pääsääntöisesti klo 9:00-17:00 väliselle ajalle, joten toivomme sinulla olevan joustava käytettävyys tälle ajalle.

Toivomme, että osaat toimia itsenäisesti, olet luotettava sekä joustava. Arvostamme oma-aloitteisuutta ja positiivista sekä innostunutta asennetta. Ajokortti olisi hyvä olla, mutta ei pakollinen. Tarjoamme sinulle vähintään TES mukaisen palkan tai sopimuspalkan.

Valitettavasti meillä ei ole tarjota asuntoa, joten olethan jo oman asunnon omaava hakija.

Vastaan mielelläni mahdollisiin lisäkysymyksiin!

Barona HoReCa tarjoaa monipuolisia työmahdollisuuksia konkareille ja uusille kyvyille. Kauttamme voit työskennellä joko pidemmissä pesteissä tai vain toisinaan, omien aikataulujesi mukaisesti. Kaikkiin tehtäviin et tarvitse aiempaa kokemusta, sillä asenne ratkaisee ja me autamme oppimaan!

Barona auttaa sinua rakentamaan työelämästä itsesi näköistä. Tuemme sinua kaikissa urasi eri käänteissä, Suomessa ja kansainvälisesti.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 140 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Barona Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:be994044-3c8d-4d76-b950-5e3411dcc40e.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › camarero de pisos/camarera de pisos ofertadas.