Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > cajero/cajera > Kasjer Główny

KASJER GŁÓWNY. Lubelskie. Polonia

Contratación de cajero/cajera en Lubelskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Cajeros y expendedores de billetes › Cajeros y expendedores de billetes › cajero/cajera.

Traducción de la profesión: Pracownicy usług i sprzedawcy › Sprzedawcy › Kasjerzy i sprzedawcy biletów › Kasjerzy i sprzedawcy biletów.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obsługa kasy głównej, sprzedaż towarów w sklepie z artykułami przemysłowymi, obsługa klienta, ekspozycja towarów. Praca przez osiem lub 12 godzin dziennie. Przy wykonywaniu pracy na 12 godzin, możliwa praca co drugi dzień.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; średnie zawodowe - konieczne; zasadnicze branżowe - konieczne; zasadnicze zawodowe - konieczne; średnie branżowe - konieczne

- umiejętności: Obsługa kasy fiskalnej i komputera - pożądane

- pozostałe: [Inne] : Preferowane umiejętności w zakresie obsługi kas fiskalnych, terminala płatniczego i programu sprzedażowego, Preferowane predyspozycje : komunikatywność, dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie.

Proponowane wynagrodzenie jest uzależnione od kwalifikacji zawodowych oraz posiadania wymaganego doświadczenia zawodowego na stanowisku kasjer główny.

Wymagane 6-miesięczne doświadczenie zawodowe jako kasjer lub sprzedawca

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: kontakt osobisty ze skierowaniem +CV poniedziałek- piątek w godzianch 10:00-15:00, kontakt telefoniczny- 8:00-16:00

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 196 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: MERSIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Instrucciones para solicitar:

Danuta Powroźniak, tel.: 519509971

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1634StPr/24/0185.

Ver las 104 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Cajeros y expendedores de billetes › Cajeros y expendedores de billetes › cajero/cajera ofertadas.