Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles > Kappahl Myyjä Kesätyö - Raisio Suomi, Kappahl Oy, Raisio

Kappahl Myyjä kesätyö - Raisio Suomi, KappAhl Oy, Raisio

Oferta de trabajo de vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsitkö kesätöitä muodin ja asiakaspalvelun parista? Oletko sosiaalinen ja ulospäinsuuntautunut henkilö? Haluatko jakaa tätä intohimoa muiden kanssa ja opastaa heitä tuntemaan olonsa upeaksi? Jos vastasit yllä oleviin kysymyksiin 'kyllä', saatat olla etsimämme henkilö. Haemme nyt myymäläämme Raisio, Suomi asiakaspalvelu- ja myyntihenkistä myyjää kesätöihin.

Me Kappahlilla työskentelemme asiakaslupauksemme "Fashion fit for life" mukaisesti. Mielestämme muodin tulisi sopia elämään ja kaikkien ihmisten erilaisiin tapoihin selviytyä arjesta. Yksinkertaisesti, muotia, joka on tehty elämiseen!

Myyjänä huolehdit siitä, että vierailu luonamme tuntuu viihtyisältä, turvalliselta ja innostavalta. Paikalta, jonne tulet mielelläsi uudelleen. Lämpimällä vastaanotolla ja hyvällä oma-aloitteisuudella johdatat asiakkaan pitkäkestoisiin ostoksiin ja tarjoat ainutlaatuisen asiakaskokemuksen. Tavoitteena on kuunnella, tunnustella ja auttaa heitä löytämään uusi suosikkivaatekappale, jota voi käyttää yhä uudelleen ja uudelleen. Olet joustava, pystyt helposti vaihtamaan painopistettä ja priorisoimaan uudelleen. Sinun on helppo samaistua Kappahlin keskeisiin arvoihin - Inclusive, Courageous ja Joyful. Mikään päivä ei ole samanlainen, ja jos sinä, kuten mekin, rakastat haasteita ja vauhdikasta työskentelyä, me etsimme juuri sinua!

Tehtävä on 2 kuukauden mittainen määräaikaisuus.  Työ alkaa 10.6.2024 ja työaika on 10 h/vko.

Kesätyö 18.8.2024 asti

Me etsimme sinua, joka

- Nautit monipuolisista työtehtävistä ja vauhdikkaasta työympäristöstä

- Innostut myynnistä ja palvelusta, haluat antaa asiakkaalle parhaan ostokokemuksen

- Rakastat tiimityötä ja yhteistyötä muiden kanssa tavoitteiden saavuttamiseksi

- Olet hyvin oma-aloitteinen ja otat vastuuta työstäsi

- Osaat käyttää digitaalisia työkaluja ja pidät ne sujuvasti osana laadukasta asiakaspalvelua

- Palvelet asiakkaita sujuvasti suomeksi . Muu kielitaito katsotaan eduksi

- Aikaisempaa kokemusta vähittäiskaupasta ja palvelualalta katsotaan eduksi

Paljon on tapahtunut sen jälkeen, kun aloitimme takkien myynnin kellarissa lähes 70 vuotta sitten. Nykyään meillä on lähes 360 myymälää ja olemme yksi Pohjoismaiden johtavista muotiketjuista. Yksi asia on kuitenkin pysynyt samana - intohimomme asiakkaitamme kohtaan.

Jäämme innolla odottamaan hakemustasi tehtävään! Käsittelemme hakemuksia jo hakuaikana, joten jätäthän hakemuksesi mahdollisimman pian.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: KappAhl Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2befbfe8-b395-4d54-b903-a356194cb80b.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles ofertadas.