Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operador de excavadora/operadora de excavadora > Kaivinkoneenkuljettaja, Suomen Henkilöstöasiantuntijat Oy, Jyväskylä

Kaivinkoneenkuljettaja, Suomen Henkilöstöasiantuntijat Oy, Jyväskylä

Oferta de operador de excavadora/operadora de excavadora en Finlandia (Keski-Suomi)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Maansiirtokoneiden ym. kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme yhteistyöyrityksillemme KAIVINKONEENKULJETTAJIA Keski-Suomeen vuodelle 2024. Työt alkavat kevään myötä.

Työtehtävinä on monipuoliset maanrakennustyöt kaivinkoneella, kuten rakennuksien perustuksien teko ja kunnallistekniset työt. Työkohteet sijaitsevat Jyväskylän seudulla.

Vaatimuksena:

-muutama vuosi työkokemusta kaivinkoneen kuljettamisesta

-kyky rakennuksen perustuksien tekoon itsenäisesti

-sosiaalinen luonne

-ajokortti ja oma auto käytössä

-Työturvallisuus- ja Tieturva 1 -kortit

Kokemus 3D-koneenohjauksesta katsotaan eduksi, mutta ei ole pakollista.

Lähetä hakemus tämän sivun alareunasta löytyvän hakupainikkeen kautta tai siirtymällä osoitteeseen https://henkilostoasiantuntijat.fi/tyopaikat/ .

Lisätiedot:

Markus Hirsimäki

Henkilöstöasiantuntija

044 240 9434, markus.hirsimakihenkilostoasiantuntijat.fi

Suomen Henkilöstöasiantuntijat Oy on keskisuomalainen henkilöstöpalvelualan yritys. Palveluihimme kuuluvat henkilöstövuokraus, rekrytointiratkaisut sekä työllistämisen asiantuntijapalvelut.

Olemme reilu ja omista työntekijöistämme huolehtiva henkilöstöpalveluyritys. Työterveyden ja lakisääteisten vakuutusten lisäksi olet meidän kauttamme vakuutettu myös vapaa-ajalla. Maksamme sinulle aina vähintään työehtosopimuksen mukaisen palkan lomarahoineen ja mahdollisine sairaspäivärahoineen.

Työntekijämme ovat vakuutettuja Fenniassa ja työterveys on hoidettu Mehiläinen Oy:n kautta.

Voit tehdä meillä töitä työtehtävästä riippuen keikkaluontaisesti, määräaikaisesti tai vakituisesti. Rekrytointitoimeksiantojemme kautta voit työllistyä myös suoraan asiakasyrityksiimme. Haemme jatkuvasti uusia eri alan osaajia, joilla on osaamista ja halua tehdä töitä. Tule meille töihin!

Seuraa työpaikkailmoituksiamme kotisivuillamme ja sosiaalisessa mediassa:

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 116 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Suomen Henkilöstöasiantuntijat Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:136a72cb-dbc0-4d75-9cdb-eb97d14367ca.

Ver las 104 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora ofertadas.