Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Kuorma-autonkuljettaja, Elintarvikejakelu, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Turku

Demanda en Finlandia (Varsinais-Suomi) de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura

Kuorma-autonkuljettaja, Elintarvikejakelu, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Turku

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt asiakasyrityksellemme KUORMA-AUTONKULJETTAJAA pitkäaikaiseen työsuhteeseen Turun alueelle!

Tehtävä sisältää elintarvikkeiden jakelua pääasiassa Turun alueella ja lähikunnissa. Työskentely tapahtuu ma-pe ja sijoittuu pääasiassa klo 04:00 - 16 välille. Työaika 80h/2viikkoa ja saattaa joskus sisältää myös alalle tyypillisiä ylitöitä. Odotamme hakijalta C-ajokorttia, jonkun verran kokemusta kuljetusalalta sekä voimassaolevaa kuljettajan ammattipätevyyttä ja digikorttia. Katsomme eduksesi aikaisemman kokemuksen elintarvikejakelusta, mutta eniten arvostamme kuitenkin luotettavaa ja reipasta otetta työskentelyä kohtaan. Tehtävään perehdytetään hyvin, joten voit myös olla urasi alkuvaiheessa oleva tekijä, kunhan asenne on kunnossa!

Kiinnostuitko tehtävästä? Työskentely alkaa heti ja  paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä! Mitä nopeammin siis hakemuksen laitat, sitä suurempi mahdollisuus on saada kyseinen paikka. Työskentely tapahtuu alkuun henkilöstövuokrauksen kautta, mutta määräajan jälkeen työntekijä työllistyy suoraan asiakasyrityksen kirjoille vakituiseen työsuhteeseen. Täytä hakemus heti alla olevasta linkistä ja kerro siinä mahdollisimman kattavasti itsestäsi ja aikaisemmasta työkokemuksestasi. Käymme läpi hakemuksia jo hakuajan puitteissa ja aloitamme haastattelut välittömmästi. Lisätietoja tehtävästä antaa Click Henkilöstöpalveluiden rekrytointipäällikkö Maiju Aarnio, p. 050 411 0375, arkisin klo 9-16.

Linkki hakulomakkeeseen: https://www.click-hp.fi/hakemus/19738

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 396 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:4bbc1243-dcaf-4202-bdc8-f8952642af48.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.