Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales > Jurist

Demanda de Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales en Estonia

Jurist

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales.

Tippspetsialistid : Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Põhiliseks tööülesandeks on linnavalitsuse nõustamine ja linna esindamine kohtus planeerimis- ja ehitusalastes küsimustes.

Omalt poolt pakume: Erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd; 35 kalendripäeva puhkust; sõbralikku ja toetavat meeskonda; eneseteostamise ja täiendamise võimalust antud valdkonnas.

Muud nõuded: Varasem töökogemus kohalikus omavalitsuses; väga hea suhtlemis- ja enesekehtestamise oskus ning pingetaluvus; teadmised kohaliku omavalitsuse toimimise põhimõtetest, haldusmenetluses; koostöövalmidus, korrektsus, põhjalikkus, süsteemne mõtlemine

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Pärnu Linnavalitsus (http://www.parnu.ee).

Idiomas: estonio (Avanzado).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 4448228
  • Correo electrónico: personalparnu.ee

Identificador de la vacante:1381657.

Ver las 111 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales ofertadas.