Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > ayudante de apoyo al personal investigador universitario > J017103 - Samostojni Strokovni Delavec Vii/2 (ii), šdm: 1001558 V Kariernem Centru Za čas Dela Na Projektu Noo - M/ž

J017103 - SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 (II), ŠDM: 1001558 V KARIERNEM CENTRU ZA ČAS DELA NA PROJEKTU NOO - M/Ž

Trabajos de ayudante de apoyo al personal investigador universitario en Podravska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › profesor de educación superior/profesora de educación superiora › ayudante de apoyo al personal investigador universitario.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje › Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice › Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:

VISOKOŠOLSKI STROKOVNI SODELAVEC, poskusno delo , Določen čas  oz. 31.12.2025, polni delovni čas, 40, PRIPRAVLJA PODLAGE ZA IZVAJANJE DEJAVNOSTI IZ STROKOVNEGA PODROČJA. REŠUJE ZADEVE IN IZVAJA DEJAVNOSTI S PODROČJA DELA STROKOVNE SLUŽBE. NAČRTUJE, ORGANIZIRA IN AKTIVIRA FAZE DELOVNEGA PROCESA V STROKOVNI SLUŽBI. ODGOVARJA ZA ZAKONITO, PRAVILNO IN PRAVOČASNO IZVAJANJE DEL IN NALOG S SVOJEGA STROKOVNEGA PODROČJA. ORGANIZIRA IN IZVEDE REDNO LETNO SREČANJE KANDIDATOV PU TER SEZNANITEV S POTEKOM IN VSEBINO PU. SPREMLJA AKTIVNOSTI, ČASOVNO RAZPOREJA AKTIVNOSTI IN ANALIZIRA REZULTATE NA PODROČJU DELA. IZVRŠUJE SKLEPE, KI SE NANAŠAJO NA PODROČJA, KI JIH POKRIVA STROKOVNA SLUŽBA. SPREMLJA ZAKONE IN DRUGE PREDPISE TER SEZNANJA Z NJIMI ORGANE UM IN STROKOVNO SLUŽBO. PROUČUJE STROKOVNO LITERATURO IN PRENAŠA ZNANJE NA SODELAVCE. SPREJEMA DNEVNO POŠTO IN NANJO ODGOVARJA. PREGLEDUJE POGODBE, KI SE NANAŠAJO NA PODROČJE DELA SLUŽBE.

DAJE NASVETE IN MNENJA ORGANOM UM IN ČLANICAM UM ZA PODROČJE DELA SLUŽBE. SODELUJE Z OSTALIMI ORGANIZACIJSKIMI PODROČJI PRI IZVAJANJU SKUPNIH NALOG. VODI POSTOPKE S SVOJEGA DEL. PODROČJA IN PO POOBLASTILU TUDI ODLOČA. AKTIVNO DELO PRI PRIDOBIVANJU SREDSTEV ZA FINANCIRANJE RAZISKOVALNEGA DELA IN DRUGIH DEJAVNOSTI S PODROČJA STROKOVNE SLUŽBE. OBLIKUJE STROKOVNE PODLAGE ZA ODLOČANJE O PROJEKTIH IN PROGRAMIH. NUDI STROKOVNO, ADMINISTRATIVNO IN DRUGO POMOČ PRI INTERPRETACIJI RAZPISOV PROGRAMOV IN PROJEKTOV, PRIJAVAH PROJEKTOV IN PROGRAMOV, IZVAJANJU IN VODENJU PROJEKTNE IN RAZISKOVALNE DEJAVNOSTI...., Zahtevana stopnja izobrazbe: VII/2. tarifna skupina Zahtevana smer izobrazbe:

družboslovna, humanistična, naravoslovna, tehniška Klasius SRV: Sedma raven: Visokošolsko izobraževanje druge stopnje in podobno izobraževanje/ visokošolska izobrazba druge stopnje in podobna izobrazba

Klasius P:

3 - DRUŽBENE, POSLOVNE, UPRAVNE IN PRAVNE VEDE

4 - NARAVOSLOVJE, MATEMATIKA IN RAČUNALNIŠTVO

5 - TEHNIKA, PROIZVODNE TEHNOLOGIJE IN GRADBENIŠTVO 14 - IZOBRAŽEVALNE VEDE IN IZOBRAŽEVANJE UČITELJEV 22 - HUMANISTIKA

Zahtevana znanja: računalniška znanja: MS Windows, Word, Excel, Internet, e-pošta, el poslovanje Zahtevani posebni pogoji: Zahtevani jeziki: aktivno: angleški jiezik, pasivno: en komunikacijski jezik Evropske skupnosti Zahtevane delovne izkušnje: 24 mesecev,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 312 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: UNIVERZA V MARIBORU, Slomškov trg 15 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BERIČ NATALIJA
Contact Phone: +38622355219
Contact Email: natalija.bericum.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:PL03837.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › profesor de educación superior/profesora de educación superiora › ayudante de apoyo al personal investigador universitario ofertadas.