Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > ayudante de recursos humanos > J017036 Kadrovik Vii/1 - M/ž

J017036 KADROVIK VII/1 - M/Ž. Obalno-kraška. Eslovenia

Contrato de ayudante de recursos humanos en Eslovenia (Obalno-kraška)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados del servicio de personal › ayudante de recursos humanos.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Drugi uradniki/druge uradnice za pisarniško poslovanje › Drugi uradniki/druge uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice za kadrovske evidence.

Descripción de la oferta de trabajo:

KADROVSKI REFERENT, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE KADROVSKIH OPRAVIL: ZBIRANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA VNOS V KADROVSKO INFORMACIJSKI SISTEM, ANALIZA PODATKOV ZA KADROVSKE POSTOPKE, OPRAVLJANJE POSAMEZNIH ENOSTAVNEJŠIH OPRAVIL VEZANIH NA EVIDENCO DELOVNEGA ČASA IN PRIPRAVO PODATKOV ZA OBRAČUN PLAČ IPD., IZVEDBA IN SODELOVANJE PRI POSTOPKIH ZAPOSLOVANJA, PRIPRAVA POGODB O ZAPOSLITVI, DOGOVOROV, SKLEPOV IN DRUGIH DOKUMENTOV VEZANIH NA POSTOPEK ZAPOSLOVANJA IN DELOVNEGA RAZMERJA, IZVAJANJE NALOG EVIDENTIRANJA, SIGNIRANJA IN ODPRAVE DOKUMENTARNEGA GRADIVA, VZPOSTAVITEV IN VODENJE EVIDENC ZBIRK OSEBNIH PODATKOV ZA KATERE JE ZADOLŽENA ALI ZA KATERE SKRBI KADROVSKA SLUŽBA, VODENJE EVIDENC IN VNOS KADROVSKIH PODATKOV ZA KATERE JE ZADOLŽENA KADROVSKA SLUŽBA V DRUGE APLIKACIJE, DRUGE NALOGE PO NALOGU NADREJENEGA V SKLADU S STROKOVNO USPOSOBLJENOSTJO., ZA ZASEDBO DELOVNEGA MESTA SE ZAHTEVA VISOKOŠOLSKA STROKOVNA IZBORAZBA (1.

BOLONJSKA) DRUŽBOSLOVNE ALI DRUGE USTREZNE SMERI.

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO POZNAVANJE DELOVNO PRAVNE ZAKONODAJE, ODGOVORNOST IN ZANESLJIVOST, KOMUNIKATIVNOST, SAMOINICIATIVNOST, SPOSOBNOST TIMSKEGA DELA IN DELA Z LJUDMI.

KANDIDATI NAJ VLOGI PRILOŽIJO ŽIVLJENJEPIS, POTRDILO O IZOBRAZBI IN MOREBITNA DRUGA DOKAZILA., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 226 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Empleador: ORTOPEDSKA BOLNIŠNICA VALDOLTRA OSPEDALE ORTOPEDICO VALDOLTRA, Jadranska cesta 31 , 6280 ANKARAN - ANCARANO.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Email: kadrovskaob-valdoltra.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PG14616.

Ver las 91 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Otro personal de apoyo administrativo › Empleados del servicio de personal › ayudante de recursos humanos ofertadas.