Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Inženir Gradbeništva In Pomoč Pri Poslovodenju - M/ž

INŽENIR GRADBENIŠTVA IN POMOČ PRI POSLOVODENJU - M/Ž

Oferta de empleo en Eslovenia (Koroška)

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIRJI GRADBENIŠTVA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PRIPRAVA TERMINSKIH PLANOV POTEKA GRADBIŠČA, NADZIRANJE IN IZVAJANJE PROJEKTOV, STROKOVNA PODPORA NAROČNIKU MED GRADNJO DO PRIMOPREDAJE OBJEKTA,RAZPOREJANJE DELAVCEV PO GRADBIŠČIH, USKLAJEVANJE S PODIZVAJALCI, IZDELAVA KALKULACIJ ZA OBJEKTE, PRIPRAVA PONUDB IN POGODB, VODENJE GRADBENEGA DNEVNIKA, POMOČ DIREKTORJU PRI POSLOVODENJU (OBLIKOVANJE PLANOV,STROKOVNO KOMUNICIRANJE S STRANKAMI,DOBAVITELJI,SKRB ZA ZAPOSLENE V SMISLU PRENOSA ZNANJA IN IZKUŠENJ,AKTIVNO SODELOVANJE S KADROVSKO SLUŽBO,...), Iščemo zanesljivega in komunikativnega sodelavca z vodstvenimi sposobnostmi za dolgoročno sodelovanje.

Nudimo fleksibilen delovnik in službeno vozilo.

Zaželeno je, da ima kandidat opravljen izpit za pooblaščenega inženirja gradbeništva (IZS) oziroma pogoje za pristop k izpitu ter znanje iz lesene gradnje., gibljiv/nestalen urnik

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 98 ofertas de trabajo en "Koroška" (Eslovenia).

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: LESOTEKA HIŠE podjetje za izdelavo masivnih lesenih hiš d.o.o., Vorančev trg 1 , 2380 SLOVENJ GRADEC.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KAC ANA
Contact Phone: 070 665 448
Contact Email: kadrovskalesoteka.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PC65480.