Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Inštalater Vodovodnih In Ogrevalnih Naprav - M/ž

Ofertas de empleo en Gorenjska (Eslovenia)

Inštalater Vodovodnih In Ogrevalnih Naprav - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

MONTERJI IN SERVISERJI VODOVODNIH, PLINSKIH INŠTALACIJ IN NAPRAV IPD., poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, V PODJETJU MONTIRAMO VSE VRSTE STROJNIH INŠTALACIJ, DELO POTEKA NA TERENU.

VGRAJUJEMO IN MONTIRAMO TOPLOTNE ČRPALKE, KLIMATSKE NAPRAVE, PEČI NA DRVA IN PELETE, SONČNE ELEKTRARNE.,  V naše podjetje vabimo izkušenega monterja strojnih instalacij ali pomočnika monterja za priučitev.

Pričakujemo sposobnost samostojnega in skupinskega opravljanja del, natančnost, vestnost, delavnost, terensko delo, pozitivna naravnanost do dela.

Nudimo zaposlitev za določen / nedoločen čas s poskusnim delom, pridobivanje novih izkušenj...

V kolikor se želite pridružiti stabilnemu in uspešnemu podjetju nas imate priložnost kontaktirati na GSM 031 303 988, Smo družini prijazno podjetje., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 266 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: LONTECH ogrevalna tehnika d.o.o., Nomenj 13 , 4264 BOHINJSKA BISTRICA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LONCNAR JURE
Contact Phone: 031 303 988
Contact Email: jurelontech.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PG92801.