Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Inšpektor - M/ž

INŠPEKTOR - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Ofertas de trabajo en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - NAČRTOVANJE AKCIJ NA TEHNIČNEM PODROČJU NADZORA TER POROČANJE O DELU INŠPEKTORATA – OCENA STANJA OZ. DELA INŠPEKTORATA NA TEHNIČNEM PODROČJU NADZORA,- PRIPRAVA OBVEZNIH NAVODIL NA TEHNIČNEM PODROČJU NADZORA,

- OPRAVLJANJE INŠPEKCIJSKEGA NADZORSTVA,- VODENJE POSTOPKOV IN IZREKANJE UKREPOV V SKLADU Z ZAKONOM O INŠPEKCIJSKEM NADZORU, ZAKONU O SPLOŠNEM UPRAVNEM POSTOPKU IN DRUGIMI PREDPISI,- IZVAJANJE UKREPOV V SKLADU Z ZAKONOM O PREKRŠKIH,

- VLAGANJE KAZENSKIH OVADB ZA KAZNIVA DEJANJA, - SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE POROČIL O STANJU NA TEHNIČNEM PODROČJU NADZORA,- SODELOVANJE PRI PRIPRAVI ZAKONODAJE IN DRUGIH GRADIV NA TEHNIČNEM PODROČJU NADZORA,- VODENJE PREDPISANIH IN INTERNIH EVIDENC S PODROČJA DELA INŠPEKTORATA,- NUDENJE PRAVNE IN STROKOVNE POMOČI,

- SODELOVANJE PRI IZVAJANJU IZOBRAŽEVANJA IN STROKOVNEGA USPOSABLJANJA DELAVCEV INŠPEKTORATA,- SODELOVANJE V PROJEKTNIH ENOTAH, ODBORIH, MEDRESORSKIH IN DRUGIH KOMISIJAH S PODROČJA DELA INŠPEKTORATA,- SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU NAVODIL, IZVAJANJE IN POROČANJE O PREKRŠKOVNIH NALOGAH NA TEHNIČNEM PODROČJU NADZORA,

- IZVAJANJE NALOG IN RAVNANJE Z OSNOVNIMI SREDSTVI V SKLADU S PREDPISI IN INTERNIMI NAVODILI,-  OBDELOVANJE OSEBNIH PODATKOV,- SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE POROČIL O POSAMEZNIH INŠPEKCIJSKIH POSTOPKIH., Kandidat mora imeti najmanj 4 leta delovnih izkušenj (oziroma 2 leti in 8 mesecev delovnih izkušenj v primeru, da ima kandidat končano visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prejšnje)/visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) oziroma specialistično izobraževanje po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnje)/specializacija po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnja) oziroma magistrsko izobraževanje (druga bolonjska stopnja)/magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja) oziroma magistrsko izobraževanje po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnje)/magisterij po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnja)). Obvezna prijava na obrazcu objavljen na GOV.SI.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1222 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA GOSPODARSTVO, TURIZEM IN ŠPORT, TRŽNI INŠPEKTORAT REPUBLIKE SLOVENIJE, Dunajska cesta 160 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ANTOLIN TANJA
Contact Phone: 01 2808 700
Contact Email: gp.tirsgov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE93986.