Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > gestor de proyectos/gestora de proyectos > Glavni Strokovnjak - Vodja Projektov - M/ž

GLAVNI STROKOVNJAK - VODJA PROJEKTOV - M/Ž. Gorenjska

Ofertas en Eslovenia (Gorenjska) de gestor de proyectos/gestora de proyectos

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA PROJEKTA, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE PROJEKTOV; OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH DEL S PODROČJA; SODELOVANJE PRI PRIPRAVI STRATEGIJ IN POSLOVNIH NAČRTOV; NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE IN NADZIRANJE DELA SODELAVCEV TER POTEKA DELOVNIH PROCESOV; PRIPRAVLJANJE OPERATIVNIH NAČRTOV Z UKREPI ZA DOSEGANJE CILJEV; SNOVANJE, RAZVIJANJE IN IMPLEMENTACIJA NOVIH REŠITEV NA PODROČJU; AKTIVNO OBLIKOVANJE IN UVAJANJE SPREMEMB; PRIPRAVLJANJE STROKOVNIH PODLAG IN NAVODIL; IZDELOVANJE ANALIZ IN PRIPRAVLJANJE POROČIL; OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI, Od vas tudi pričakujemo: delovne izkušnje z vodenjem različnih (mednarodnih) projektov, dobro razvite upravljavske, organizacijske in komunikacijske veščine, poznavanje vodenja projektov po Prince 2 ali drugi primerljivi metodologiji, poznavanje osnov elektrotehnike in delovanja energetskih postrojev, izkušnje v elektroenergetski panogi so priporočljive, zavzetost in motivacijo za delo.

Nudimo vam: redno plačilo, fleksibilen delovnik, občasno delo od doma, možnost osebnega in profesionalnega razvoja, službeni telefon, računalnik, službeno vozilo za službene poti,  skrb za zaposlene, brezplačno parkirišče, redno izobraževanje, ugoden najem počitniških kapacitet, vplačilo v PDPZ.

Želimo si sodelavca, ki se bo aktivno vključil v delo kolektiva na lokaciji v Kranju.

Ponosni smo na urejeno delovno okolje, možnosti mednarodnega sodelovanja, možnosti izobraževanja in osebne rasti.

Z izbranim kandidatom/-ko bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas s 4 mesečnim poskusnim delom za polni delovni čas.

Ponudbo z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite na naslov: Elektro Gorenjska, d. d., Ulica Mirka Vadnova 3a, 4000 Kranj s pripisom: »za razpis – GLAVNI STROKOVNJAK«.

Prosimo, da k življenjepisu priložite zaposlitveni vprašalnik Elektra Gorenjska, d. d., ki ga najdete na spletnem naslovu na povezavi https://www.elektro-gorenjska.si/o-skupini/zaposlovanje-v-skupini-elektro-gorenjska.

Obravnavali bomo prijave, ki bodo prispele pravočasno.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 271 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ELEKTRO GORENJSKA, PODJETJE ZA DISTRIBUCIJO ELEKTRIČNE ENERGIJE, D.D., Ulica Mirka Vadnova 3 A, 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JAMNIK MAŠA
Contact Phone: 04 208 36 44
Contact Email: kadrovska.sluzbaelektro-gorenjska.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:PL26302.

Ver las 117 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos ofertadas.