Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > fisioterapeuta > Fizioterapevt - M/ž

FIZIOTERAPEVT - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Contrato de fisioterapeuta en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas › fisioterapeuta.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje › Fizioterapevti/fizioterapevtke.

Descripción de la oferta de trabajo:

FIZIOTERAPEVT, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, ORGANIZIRANJE, NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN VREDNOTENJE FIZIOTERAPEVTSKIH STORITEV OZAVEŠČANJE UPORABNIKOV O NAČINIH ZA OHRANJANJE IN IZBOLJŠANJE ZDRAVJA ZA POTREBE UPORABNIKA IZVAJA KINEZOTERAPIJO, ELEKTROTERAPIJO, ROČNO TERAPIJO, TERMOTERAPIJO OCENJEVANJE METOD IN TEHNIK, KJER SE UGOTAVLJA TER OCENJUJE UČINKE TERAPIJE VODENJE EVIDENC IN UREJANJE DELOVNE DOKUMENTACIJE PERMANENTNO INDIVIDUALNO IN ORGANIZIRANO USPOSABLJANJE SODELOVANJE Z DRUGIMI STROKOVNIMI SLUŽBAMI RAZISKOVALNO DELO TER PREDLAGANJE SPREMEMB METOD IN POSTOPKOV DELA NA LASTNEM DELOVNEM PODROČJU V SKLADU S STROKOVNO DOKTRINO SPREMLJANJE RAZVOJA STROKE Z NAMENOM OHRANJANJA OZ.

IZBOLJŠANJA LASTNEGA STROKOVNEGA ZNANJA UREJANJE IN VZDRŽEVANJE DELOVNEGA MATERIALA, DELOVNE OPREME IN SREDSTEV ZA DELO POMOČ PRI UVAJANJU NOVIH DELAVCEV RAVNANJE V SKLADU S KODEKSOM ETIČNIH NAČEL V SOCIALNEM VARSTVU IZVAJANJE DRUGIH NALOG, KI PO VSEBINI SODIJO K DELOVNEMU MESTU, GLEDE NA POTREBE DELOVNEGA PROCESA, PO NAVODILIH IN ODREDBI NEPOSREDNEGA VODJE IN DIREKTORJA., Strokovni izpit, vozniški izpit B kategorije, poznavanje prosgramskih orodij za delo na računalniku.

Zaželena dopolnilna znanja s področja gerontologije, komunikacije in medosebnih odnosov znanja s področja skupinske dinamike in vodenja skupin.

Afiniteta do dela s starejšimi, kronično bolnimi, invalidnimi osebami in osebami s posebnimi potrebami., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1482 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZAVOD ZA OSKRBO NA DOMU LJUBLJANA, Poljanska cesta 97 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: STOJANOVIĆ TEA
Contact Phone: 01 2396 532
Contact Email: tea.stojanoviczod-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Julio de 2022, y con identificador de la vacante:ON13277.

Ver las 109 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas › fisioterapeuta ofertadas.