Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Técnicos y asistentes fisioterapeutas > Fizioterapeutski Tehničar/fizioterapeutska Tehničarka

FIZIOTERAPEUTSKI TEHNIČAR/FIZIOTERAPEUTSKA TEHNIČARKA

Trabajar en Croacia de Técnicos y asistentes fisioterapeutas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos y asistentes fisioterapeutas.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Other health associate professionals › Physiotherapy technicians and assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 36. Statuta Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju KALOS ravnateljica raspisuje

N A T J E Č A J

za prijem u radni odnos na određeno vrijeme za zamjenu privremeno odsutnih radnicakoje koriste rodiljni dopust

1. RM III.vrste: Fizioterapeutski tehničar – 1 izvršitelj/ica

Srednješkolsko obrazovanje za fizioterapeutske tehničare (SSS)

Uz zamolbu za natječaj potrebno je priložiti: životopis, domovnicu, dokaz o ukupnom radnom stažu (elektronički zapis radnog staža HZMO) ne stariji od 30 dana od dana objave natječaja i dokaze o ispunjavanju uvjeta za pojedino radno mjesto.

Kandidati cjelokupnu dokumentaciju dostavljaju u presliku, na hrvatskom jeziku, dok će izabrani kandidat biti pozvan dostaviti dokumentaciju na uvid u izvorniku.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se poštom Specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju KALOS, Ulica 3 br.3, 20270 Vela Luka, s naznakom «natječaj za radno mjesto za koje se prijavljuje» u roku od 8 dana od dana objave natječaja na Zavodu za zapošljavanje i na web stranici Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju KALOS www.kalos.hr.

Nepravovremene i nepotpune prijave, kao i prijave s dokumentacijom na stranom jeziku, neće se razmatrati. Sukladno članku 13. stavku 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (Narodne novine broj 82/08, 69/17), na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21) dužan je dostaviti sve dokaze iz članka 103. stavka 1. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske na poveznici:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti na temelju Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21) dužan je dostaviti sve dokaze iz članka 49. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94 108/95, 108/96, 82/01, 94/01, 103/03,148/13 i 98/19) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o priznatom statusu, te dokaz o tome na koji je način prestao radni odnos, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju KALOS za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj te dokumentaciji dostavljenoj uz prijavu, a u svrhu odabira kandidata, na dostavu obavijesti o rezultatima natječaja koja se dostavlja svim kandidatima, na objavu imena i prezimena odabranog kandidata na oglasnim pločama i na web stranici Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju KALOS te da se s natječajnom dokumentacijom postupa sukladno općim aktima Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju KALOS.

Obrazac privole kao privitak natječaju nalazi se na web stranici Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju KALOS na www.kalos.hr. Bez uredno popunjene i priložene privole prijavi na natječaj, smatrati će se da je prijava neuredna i nepotpuna i ista će se odbaciti. Kandidati koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu i ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja mogu biti pozvani na pismeno testiranje i razgovor radi provjere znanja, sposobnosti i vještina o čemu će biti obaviješteni putem web stranice bolnice te neće biti obaviješteni pojedinačno. Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja u zakazano vrijeme, smatrat će se da je povukao prijavu.

Kandidati će biti pisanim putem obaviješteni o rezultatima natječaja u roku od 30 dana od dana zaključenja natječaja.

Bolnica pridržava pravo ne odabrati nijednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju KALOS

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju KALOS.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju KA

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2456400.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos y asistentes fisioterapeutas ofertadas.