Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > contable > Finančnik Vii/2 (i) - M/ž

FINANČNIK VII/2 (I) - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Contratación de contable en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAČUNOVODJA, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -IZDELAVA ZAKLJUČNEGA RAČUNA IN LETNEGA POROČILA,

-PRIPRAVA MESEČNIH, ČETRTLETNIH, POLLETNIH IN LETNIH ANALIZ O POSLOVANJU IN RAČUNOVODSKIH POROČIL ZA NOTRANJE IN ZUNANJE -UPORABNIKE (POSLOVODSTVO, SVET ZAVODA, MINISTRSTVO, AJPES),

-PRIPRAVA PODATKOV IN OBRAČUN PLAČ, PRIPRAVA PLAČILNIH LIST, NAKAZILO PLAČ, NADOMESTIL IN DRUGIH PREJEMKOV ZA ZAPOSLENE,

-PRIPRAVA IN POŠILJANJE MESEČNIH IN LETNIH POROČIL V ZVEZI S PLAČAMI, NADOMESTILI IN DRUGIMI PREJEMKI ZA ZAPOSLENE,

-VODENJE IN OBRAČUNAVANJE KREDITOV, ZAVAROVANJ, DRUGIH IZDATKOV,

-PRIPRAVA TEMELJNIC V ZVEZI Z IZPLAČILI PLAČ, NADOMESTIL IN DRUGIH PREJEMKOV ZA ZAPOSLENE,

-SKRB ZA USTREZNO AVTOMATSKO OBDELAVO PODATKOV,

-NADZOR NAD NAČRTOVANJEM LIKVIDNOSTI, SKRB ZA VEZAVO PROSTIH DENARNIH SREDSTEV,

-SKRB ZA USTREZNO HRAMBO RAČUNOVODSKE DOKUMENTACIJE,

-SPREMLJANJE ZAKONODAJE IN RAČUNOVODSKIH STANDARDOV ZA NEMOTENO POSLOVANJE PODROČJA,

-SKRB ZA VZDRŽEVANJE IN IZBOLJŠEVANJE KAKOVOSTI: ANALIZA DELA, PRIPRAVA IN ANALIZA KAZALNIKOV KAKOVOSTI IN DRUGIH ANALIZ, PRIPRAVA OCEN POSLOVANJA

-VODENJE PROJEKTNIH SKUPIN IN SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH,

-OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILIH VODJE.

, Od kandidata pričakujemo sposobnost profesionalnega komuniciranja, dobre analitične in numerične sposobnosti, dobre sposobnosti pisnega in ustnega izražanja. Dobro obvladovanje orodij MS Office, Word, Excel, interneta, elektronske pošte ter poznavanje strokovnega področja in zakonodaje na področju. Poznavanje računovodskih standardov, sposobnost samostojnega kreativnega dela, spoštovanje predpisov na področju varovanja in upravljanja osebnih podatkov. Prijave sprejemamo do zasedbe delovnega mesta. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 287 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Empleador: PSIHIATRIČNA BOLNIŠNICA BEGUNJE, Begunje na Gorenjskem 55 , 4275 BEGUNJE NA GORENJSKEM.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: NOVAK ALENKA
Contact Email: kadripb-begunje.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PF14269.

Ver las 288 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable ofertadas.