Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > farmacéutico/farmacéutica > Bolnišnični Farmacevt - M/ž

BOLNIŠNIČNI FARMACEVT - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Vacantes en Gorenjska (Eslovenia) de farmacéutico/farmacéutica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Farmacéuticos › farmacéutico/farmacéutica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje › Farmacevti/farmacevtke.

Descripción de la oferta de trabajo:

LEKARNAR, poskusno delo 4 mesece, Določen čas  oz. do preteka mandata vodje lekarne., polni delovni čas, 40, - IZDAJA ZDRAVIL IN MEDICINSKEGA MATERIALA IZ BOLNIŠNIČNE LEKARNE,

- NAROČANJE, PREVZEM, SHRANJEVANJE IN OZNAČEVANJE ZDRAVIL, FARMACEVTSKIH SUBSTANC IN MEDICINSKEGA MATERIALA V BOLNIŠNIČNI LEKARNI,

- IZDELAVA MAGISTRALNIH ZDRAVIL ZA POTREBE HOSPITALIZIRANIH PACIENTOV,

- PRIPRAVA ZDRAVIL V ASEPTIČNIH POGOJIH ZA POTREBE HOSPITALIZIRANIH BOLNIKOV

- VODENJE EVIDENC V BOLNIŠNIČNI LEKARNI,

- SVETOVANJE IN IZOBRAŽEVANJE O PRAVILNI IN VARNI UPORABI ZDRAVIL,

- VODENJE RACIONALNIH ZALOG V BOLNIŠNIČNI LEKARNI,

- KONTROLA DELOVNEGA OKOLJA IN OPREME TER SKRB ZA UREJENOST DELOVNEGA OKOLJA IN OPREME V BOLNIŠNIČNI LEKARNI,

- SODELOVANJE Z DRUGIMI SLUŽBAMI ZA ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTNE OBRAVNAVE PACIENTA,

- SODELOVANJE V PROJEKTIH,

- IMPLEMENTACIJA NOVOSTI S PODROČJA FARMACIJE NA NIVOJU BOLNIŠNICE,

- OPRAVLJANJE STROKOVNO ADMINISTRATIVNEGA DELA NA PODROČJU BOLNIŠNIČNE LEKARNE,

- KONTROLA SHRANJEVANJA ZDRAVIL NA ODDELKIH IN AMBULANTAH BOLNIŠNICE,

- OSTALA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA.

, SMO EKIPA SRČNIH IN PREDANIH SODELAVCEV in medse vabimo v našo ekipo vabimo vse, ki: -  radi delate v timu -  znate profesionalno komunicirati - želite delati v bolnišničnem okolju -  ste natančni in odgovorni. NUDIMO VAM: - zaposlitev za določen čas, za polni delovni čas (velja tudi za kandidate, ki še nimate pridobljene licence) - poskusno delo 4 mesece - mentorja v času uvajanja v delo - stabilno zaposlitev - veliko možnosti za izobraževanje - možnosti pridobitve licence v času zaposlitve - ugodnosti v okviru pridobljenega certifikata Družini prijazno podjetje. VLOGI PRILOŽITE: - življenjepis (zaželeno v kronološki obliki), - dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe, - dokazilo o opravljenem strokovnem izpitu, - potrdilo o  opravljenem cepljenju za hepatitis B - navedbo o dolžini odpovednega roka. Vaše prijave pričakujemo na naslov: infosb-je.si ali Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 302 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Experiencia: 2 años.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:OY32058.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Farmacéuticos › farmacéutico/farmacéutica ofertadas.