Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > farmacéutico/farmacéutica > Farmacevt V Bolnišnični Lekarni - M/ž

FARMACEVT V BOLNIŠNIČNI LEKARNI - M/Ž. Gorenjska

Ofertas de trabajo de farmacéutico/farmacéutica en Eslovenia (Gorenjska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Farmacéuticos › farmacéutico/farmacéutica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje › Farmacevti/farmacevtke.

Descripción de la oferta de trabajo:

LEKARNAR, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NAROČANJE, SPREJEM, SHRANJEVANJE, OZNAČEVANJE IN IZDAJA ZDRAVIL, MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV IN OSTALEGA BLAGA

-ROKOVANJE Z NADZOROVANIMI ZDRAVILI (CEPIVA, NARKOTIKI, …)

-SVETOVANJE IN IZOBRAŽEVANJE O PRAVILNI IN VARNI UPORABI ZDRAVIL

-OPRAVLJANJE STROKOVNO ADMINISTRATIVNEGA DELA (SPREMLJANJE ZALOG, UREJANJE ELEKTRONSKE BAZE ARTIKLOV, ANALIZA PORABE ZDRAVIL, VODENJE EVIDENC, …)

-PRIPRAVA MAGISTRALNIH ZDRAVIL, VKLJUČNO Z ZDRAVILI, PRIPRAVLJENIMI PO ASEPTIČNEM POSTOPKU

-SPREMLJANJE ZALOG IN ROKOV UPORABE VSEH IZDELKOV, KI JIH NABAVLJA IN SKLADIŠČI LEKARNA

-KONTROLA DELOVNEGA OKOLJA IN OPREME TER SKRB ZA UREJENOST DELOVNEGA OKOLJA IN OPREME V BOLNIŠNIČNI LEKARNI

-POROČANJE O NEŽELENIH UČINKIH ZDRAVIL ALI SUMU NANJE

-ROKOVANJE Z ODPADNIMI ZDRAVILI

-SODELOVANJE Z ZDRAVNIKI IN OSTALIMI ZDRAVSTVENIMI DELAVCI PRI TERAPIJI

-AKTIVNA VKLJUČENOST V VSE PROCESE V BOLNIŠNICI, POVEZAN Z ZDRAVILI IN MEDICINSKIMI PRIPOMOČKI

-SLEDENJE IN IMPLEMENTACIJA NOVOSTI S PODROČJA FARMACIJE

-DELO V SKLADU S POSLOVNIKOM KAKOVOSTI

-OSTALA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA.

, Nudimo vam:

-zaposlitev za nedoločen čas, za polni delovni čas

-delo v prenovljeni lekarni

-ugoden dopoldanski delovni čas - 5 dni v tednu

-razgibano delo

-poskusno delo 4 mesece

-mentorja v času uvajanja v delo

-veliko možnosti za izobraževanje

-možnost kariernega razvoja

-ugodnosti v okviru pridobljenega certifikata Družini prijazno podjetje.

Želimo si, da:

-ste natančni, dosledni in odgovorni

-ste zanesljivi in inovativni

-dobro komunicirate s sodelavci in širše

-ste timski igralec

-ste odločni

-obvladate delo na računalniku, posebno delo s preglednicami v okolju MS Office

-tekoče ustno in pisno komunicirate v slovenskem jeziku in znate vsaj en svetovni jezik na ravni B2

-poznate predpise iz varstva pri delu (znanje lahko pridobite v času uvajanja).

Vlogi priložite:

- življenjepis (zaželeno v kronološki obliki),

- dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe,

- dokazilo o opravljenem strokovnem izpitu,

- dokazilo o veljavni licenci.

Prijave z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov infosb-je.si oziroma na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 279 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:PJ64030.

Ver las 68 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Farmacéuticos › farmacéutico/farmacéutica ofertadas.