Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > empleado de oficina/empleada de oficina > Executive International Assignment Consultant / Exekutivní Administrativní Relokační Pracovník, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Executive International Assignment Consultant / Exekutivní Administrativní relokační pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci

Contratación de empleado de oficina/empleada de oficina en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina.

Traducción de la profesión: Úředníci › Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů › Všeobecní administrativní pracovníci › Všeobecní administrativní pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Lucie Dallen, tel.: 225 982 817, e-mail: lucie.dallengraebel.com

Požadované dovednosti:

o SŠ s maturitou. Kandidáti s VŠ vzděláním budou upřednostněni.

o Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti v angličtině

o Kulturní povědomí

o Zkušenosti v oblasti přímého kontaktu/budování vztahu se zákazníkem

o Zkušenosti v oboru jako relokační administrativní pracovník - min. 2 roky

o Schopnost efektivně sdělovat informace a odpovídat na otázky zákazníků, klientů, široké veřejností a dalších zaměstnanců organizace

o Entuziasmus, flexibilita, kreativita a asertivita

o Dobré dovednosti v oblasti organizace práce a řízení času, a schopnost prioritizovat

o Silný týmový hráč, přizpůsobivý, proaktivní, s pozitivním přístupem

o Uchazeči musí být způsobilí legálně pracovat v České republice

Zaměstnanecké výhody : prémie, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, stravenky.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 216 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Graebel EMEA Center, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lucie Dallen. Tel.: +420 225 982 817. E-mail: lucie.dallengraebel.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 225 982 817
  • Correo electrónico: lucie.dallengraebel.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:28596140776.

Ver las 286 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina ofertadas.