Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Erakliendihaldur

Empleo de Profesionales en operaciones financieras y administrativas en Estonia

Erakliendihaldur

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Jõgeval

Tööülesanded: Erakliendihaldurina on Sinu ülesanne hoida ja kasvatada oma kliendibaasi - selgitad välja klientide kindlustusvajadused ning pakud neile sobivaid kindlustuslahendusi. Sa kannad hoolt selle eest, et klientide kindlustusvajadused oleksid kaetud, teed lisa- ja ristmüüki ning uuendad poliise.

Omalt poolt pakume: Väljakutseid pakkuv mitmekülgne töö

Töökoht ERGO Jõgeva esinduses

Tulemustest sõltuv lisatasu

Motivatsioonipkaett ja ERGO soodustused (lisapuhkusepäevad, sporditoetus, ravikindlustus jms)

Meeleolukad ühisüritused

Muud nõuded: suhtlemis-, kuulamis- ja läbirääkimisoskus

võime keskenduda nii suurele pildile kui detailidele

oled motiveeritud täitma seatud eesmärke

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: ERGO Insurance SE (http://ERGO koduleht).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks saada oma cv e-posti aadressil cvergo.ee märgusõnaga "Erakliendihaldur Jõgeval" või kandideeri läbi CV online portaali.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55512802
  • Correo electrónico: cvergo.ee

Identificador de la vacante:1440574.

Ver las 237 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.