Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Economistas > Ekspert/ica Složenih Sustava

EKSPERT/ICA SLOŽENIH SUSTAVA. Croacia

Oferta de trabajo de Economistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Radno mjesto: EKSPERT SLOŽENIH SUSTAVA

Organizacijska jedinica: Odjel upravljanja ICT sustavom, Služba informatike

Stručna sprema i zvanje: VSS ili 300 ECTS društvenog/ tehničkog usmjerenja

Radno iskustvo u struci: 4 godine

Poželjna znanja i vještine:

• završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij iz polja/grana informatike, računarstva ili srodnih struka,

• iskustvo u planiranju, koordiniranju, provođenju i unapređenju implementacije sigurnosnih komponenata i poslovnih procesa računalnih sustava, uključujući sigurnosne incidente, kontinuitet poslovanja i procjenu rizika

• visoka stručnost, autoritet i liderstvo u uspostavi recentnih IT tehnologija i arhitektura složenih računalnih sustava

• poznavanje načela, praksi i standarda informacijske sigurnosti

• osnovno znanje o upravljanju kontinuitetom poslovanja

• osnovno znanje o upravljanju rizicima

• osnovno znanje o ISO 27001, zaštiti podataka i drugim regulatornim okruženjima

• dobre organizacijske i komunikacijske sposobnosti, samostalnost u obavljanju poslova, sklonost usvajanju novih znanja, inicijativa i kreativnost te sklonost timskom radu

• izvrsno poznavanje engleskog jezika

Prednost imaju kandidati/kinje koji ispunjavaju sljedeće kriterije:

• iskustvo u projektiranju, izgradnji i održavanju sigurnosnih sustava

• iskustvo u upravljanju sigurnosnim incidentima

• iskustvo u upravljanju neprimjerenim ponašanjem korisnika

Opis poslova:

• vođenje sigurnosne dokumentacije sukladno ISO27001

• izvještavanje o sigurnosnom stanju poslovnog i industrijskog sustava

• instaliranje sustava i provođenje sigurnosnih mjera te održavanje sustava za zaštitu IT opreme i infrastrukture, uključujući vatrozide, sustave za šifriranje podataka, proxy, SIEM, antivirus, IDPS itd.

• nadzor cjelokupne računalne mreže GPZ zbog detekcije sigurnosnih problema i ranjivosti

• istraživanja kršenja sigurnosti i drugih incidenata u području kibernetičke sigurnosti, praćenje i analiza logova

• dokumentiranja otkrivenih sigurnosnih ranjivosti, procjena štete te otklanjanje ranjivosti

• ažuriranje dokumentacije postupaka i procedura za IT i kibernetičku sigurnost za GPZ

• instalacija i podešavanje sigurnosnih softvera kod krajnjih korisnika te educiranje istih o informacijskoj sigurnosti

• obavljanje i drugih poslova u funkciji izvršenja posla radnog mjesta sukladno obrazovanju i usmjerenju, stečenim znanjima i vještinama

Broj radnika: 1

Trajanje potrebe: na neodređeno

Probni rad: 6 mjeseci

Rad u smjenama: NE

Poslovi s posebnim uvjetima rada: NE

Rok za dostavu ponuda: 8 dana od dana objave

Dokazi uz ponudu: zamolba, životopis, preslika osobne iskaznice, dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika diplome, odnosno rješenje o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije koju je izdalo nadležno tijelo), dokaz o radnom stažu/iskustvu (elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje i/ili potvrda poslodavca iz koje je vidljivo da je kandidat/kinja radio/la na odgovarajućim poslovima ili preslika ugovora o radu.

Napomene:

Ponude se dostavljaju putem stranice karijera http://karijera.plinara-zagreb.hr na način da sva potrebna dokumentacija bude priložena kao jedan dokument u pdf formatu.

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Kandidati/kinje prijavljeni/e na natječaj koji ispunjavaju sve gore navedene formalne uvjete, a čije prijave su pravovremene i potpune uputit će se u selekcijski postupak.

Za kandidata/kinju koji/a ne pristupi selekcijskom postupku smatrat će se da je povukao/la prijavu na ovaj natječaj i neće se više smatrati kandidatom/kinjom.

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19 i 84/21), upućuju se potencijalni kandidati/kinje iz čl. 102. st. 1-3. Zakona da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Kandidati/kinje koji/e ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ( „Narodne novine“ br. 84/21) uz prijavu na javni natječaj dužni/e su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva branitelja:

Potencijalni/a kandidati/kinje koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), uz prijavu na natječaj dužan/a je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 4 años.

Empleador: GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2453993.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.