Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Ehituslubade Spetsialist

Ehituslubade spetsialist. Estonia

Empleo en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ehituslubade taotluste ja ehitusteatiste menetlemine

Tööülesanded: ehituslubade taotluste ja ehitusteatiste menetlemine

ehitusprojektide nõuetele vastavuse kontrollimine ja järelevalve teostamine

riiklikule Ehitisregistrile andmete esitamine

kodanike nõustamine ja seaduskohase teabe andmine

Omalt poolt pakume: erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd

eneseteostamise ja -täiendamise võimalusi töövaldkonnas

ühtehoidvat ja toetavat meeskonda

35 kalendripäeva põhipuhkust ja 3 tasustatud tervisepäeva aastas

tervise- ja sporditoetust

Muud nõuded: Meie ootused Sulle:

ehitusalane kõrg- või eriharidus

eelnev erialane töökogemus

väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus

täpsus ja kohusetunne, pingetaluvus

algatus-, otsustus- ja vastutusvõime, iseseisvus

hea arvutioskus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Pärnu Linnavalitsus (http://www.parnu.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 565 9150
  • Correo electrónico: kadi.pilisnerparnu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1589728.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.