Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Educadores para necesidades especiales > Edukacijski Rehabilitator M / ž

Ofertas de Educadores para necesidades especiales en Croacia

Edukacijski Rehabilitator M / ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Special needs teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23) i čl. 29. Statuta Dječjeg vrtića „Trogir“, Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Trogir“ (u daljnjem tekstu: Ustanova), na 45. sjednici održanoj 13. ožujka 2024. donijelo je odluku o raspisivanju

N A T J E Č A J A

za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto

EDUKACIJSKI REHABILITATOR

na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu

(1 izvršitelj)

Uvjeti za radno mjesto:

  • prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23 ), Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97) i Pravilniku o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića „Trogir“: www.vrtic-trogir.hr

Probni rad 90 dana.

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola. Izrazi koji se koriste u ovom natječaju su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

U prijavi na natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresu stanovanja te po mogućnosti broj mobitela i adresu elektroničke pošte).

Natjecatelji uz prijavu na natječaj prilažu:

  • životopis
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (domovnica)
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članak 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

  1. potvrda nadležnog suda da se protiv natjecatelja ne vodi kazneni postupak (članak 25. stavak 2.; ne starije od mjesec dana od dana objave natječaja)
  2. potvrda nadležnog Prekršajnog suda da se protiv natjecatelja ne vodi prekršajni postupak (članak 25. stavak 4.; ne starije od mjesec dana od dana objave natječaja)
  3. izjava o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članak 25. stavak 1., 3., 9. i 10. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (obrazac izjave nalazi se u privitku)

  • potvrdu Hrvatskog zavoda za socijalni rad da natjecatelju nisu izrečene zaštitne mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starije od 3 mjeseca od dana objave natječaja)
  • potvrdu o radnopravnom statusu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (elektronički zapis; ne starije od dana objave natječaja)

Prijavom na natječaj natjecatelji su suglasni da Ustanova za njih može tražiti izdavanje uvjerenja o kaznenoj evidenciji.

Natjecatelji koji pravo prednosti pri zapošljavanju ostvaruju prema posebnim propisima, dužni su u prijavi za natječaj pozvati se na pravo prednosti i uz prijavu priložiti dokaz o ostvarivanju prednosti prema posebnom zakonu te imaju prednost u odnosu na ostale natjecatelje pod jednakim uvjetima.

Natjecatelji koji pravo prednosti pri zapošljavanju ostvaruju prema odredbama Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21), dužni su uz prijavu na natječaj pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 103. stavka 1. navedenog Zakona dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Natjecatelji koji pravo prednosti pri zapošljavanju ostvaruju prema odredbama članka 48. stavka 1. do 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), dužni su uz prijavu na natječaj treba pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 49. stavka 1. navedenog Zakona dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Dokumenti se prilažu u neovjerenom presliku.

Natječajna dokumentacija neće se vraćati.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti u roku od 8 dana od dana objave natječaja:

  • poslati na adresu: DJEČJI VRTIĆ „TROGIR“, Cesta Plano 70, Plano, TROGIR s naznakom: „Natječaj EDUKACIJSKI REHABILITATOR“
  • predati u Upravu Ustanove na gore navedenu adresu svakim radnim danom od 8,00 do 12,00 sati

Obavijest o rezultatima natječaja bit će objavljena na mrežnoj stranice Ustanove www.vrtic-trogir.hr i na oglasnoj ploči Ustanove neposredno nakon provedbe natječaja za što svi natjecatelji daju suglasnost dostavom prijave na natječaj. Danom objave obavijesti o izboru svi natjecatelji se smatraju obaviješteni o ishodu natječajnog postupka.

Izabrani natjecatelj pozvat će se da u primjerenom roku, a prije sklapanja ugovora o radu, dostavi potrebnu natječajnu dokumentaciju u izvorniku ili ovjerenoj preslici te dokaz o zdravstvenoj sposobnosti od ovlaštene ustanove medicine rada.

Prijavom na natječaj natjecatelji su suglasni da Ustanova kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18).

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Ustanove dana 19. 3. 2024.2 (traje do 27. 3. 2024.).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ TROGIR.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: CESTA PLANO 70, PLANO, TROGIR

Zamolba: CESTA PLANO 70, PLANO, TROGIR

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2475396.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales ofertadas.