Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > comercial de compañías eléctricas de energías renovables > Doradca Techniczno-handlowy

Doradca techniczno-handlowy. Dolnośląskie. Polonia

Trabajar de comercial de compañías eléctricas de energías renovables en Dolnośląskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial › comercial de compañías eléctricas de energías renovables.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel w zakresie biznesu i administracji › Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów › Przedstawiciele handlowi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Do wzmocnienia naszego zespołu sprzedaży w Polsce szukamy przedstawiciela handlowego.

Terenowy przedstawiciel handlowy (m/k) w technicznej sprzedaży B2B na Polskę (woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, wielkopolskie, mazowieckie, pomorze, lubuskie, łódzkie)

Pracodawca zainteresowany jest podjęciem współpracy z kandydatami z całego kraju. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca dopasuje teren działalnia do zamieszkania pracownika.

Nadaj marce premiemu IBS twarz i reprezentuj naszą firmę na wyznaczonym terenie. Swoją otwartą naturą inspirujesz naszych klientów i technicznych partnerów handlowych, a tym samym przyczyniasz się do trwałego rozwoju naszych relacji biznesowych.

Do Twoich zadań należy poszerzanie istniejących relacji z obecnymi kluczowymi klientami, a także pozyskiwanie nowych klientów w biurze i w terenie.

W ramach wizyt u klientów na danym obszarze sprzedaży przekonasz klientów indywidualnymi poradami dotyczącymi zastosowania i praktycznymi demonstracjami naszych produktów do czyszczenia i konserwacji.

Oferujemy:

- Silną markę z 50-letnim doświadczeniem firmy, a także szerokie portfolio produktów z własnej produkcji,

- Doskonałe możliwości rozwoju i pewną pracę w przyszłościowej firmie rodzinnej,

- Wynagrodzenie zależne od wyników w tym świadczenia socjalne, umowy prowizyjne i premiowe,

- Samochód służbowy, do użytku prywatnego, smartfon, Homeoffice,

- Najlepszy know-how w branży dzięki wieloletniej działalności międzynarodowej,

- Najnowocześniejszą technologię komunikacyjną,

- Szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie,

Wejdź z nami na nowy poziom i aplikuj teraz po prostu przez e-mail! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

IBS Scherer GmbH

Twój kontakt: Pan Sascha Wejlupek

www.ibs-scherer.de

Telefon: 0049-6701-9383-0

E-mail: personalibs-scherer.de

Oferta dostępna w sali G, F, D.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- języki obce: niemiecki - w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany - konie

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 156 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: IBS SCHERER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Sascha Wejlupek, tel.: 0049-6701-9383-0, email: personalibs-scherer.de

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/0261.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial › comercial de compañías eléctricas de energías renovables ofertadas.