Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director gerente de centros sanitarios/directora gerente de centros sanitarios > Direktor Bolnišnice - M/ž

Empleos de director gerente de centros sanitarios/directora gerente de centros sanitarios en Eslovenia (Gorenjska)

Direktor Bolnišnice - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de salud › director gerente de centros sanitarios/directora gerente de centros sanitarios.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd › Menedžerji/menedžerke na področju zdravstva.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR ZDRAVSTVENEGA ZAVODA, poskusno delo , Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40, ZA DIREKTORJA ZAVODA JE LAHKO IMENOVAN KANDIDAT, KI POLEG POGOJEV, DOLOČENIH Z ZAKONOM, IZPOLNJUJE NASLEDNJE POGOJE: IMA IZOBRAZBO, PRIDOBLJENO PO ŠTUDIJSKEM PROGRAMU DRUGE STOPNJE, OZIROMA IZOBRAZBO, KI USTREZA RAVNI IZOBRAZBE, PRIDOBLJENE PO ŠTUDIJSKIH PROGRAMIH DRUGE STOPNJE, IN JE V SKLADU Z ZAKONOM, KI UREJA SLOVENSKO OGRODJE KVALIFIKACIJ, UVRŠČENA NAJMANJ NA 8. RAVENIMA NAJMANJ PET LET DELOVNIH IZKUŠENJ S PODROČJA ORGANIZACIJE, VODENJA IN UPRAVLJANJAPREDLOŽI PROGRAM DELA IN RAZVOJA ZAVODA PREDLOŽI POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI, KI GA IZDA MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE, IN IMA ZNANJE ENEGA SVETOVNEGA JEZIKA.

KANDIDAT MORA K PRIJAVI Z ŽIVLJENJEPISOM PRILOŽITI NASLEDNJE: PISNO IZJAVO KANDIDATA O IZPOLNJEVANJU POGOJEV GLEDE ZAHTEVANE STOPNJE IZOBRAZBE, IZ KATERE MORA BITI RAZVIDNA STOPNJA IN SMER IZOBRAZBE, DATUM (DAN, MESEC IN LETO) ZAKLJUČKA IZOBRAŽEVANJA TER USTANOVA, NA KATERI JE BILA IZOBRAZBA PRIDOBLJENA TER KOPIJO DOKAZILA O PRIDOBLJENI IZOBRAZBIPISNO IZJAVO KANDIDATA O VSEH DOSEDANJIH ZAPOSLITVAH NA PRIMERLJIVIH DELOVNIH MESTIH, V KATERI KANDIDAT NAVEDE DATUM SKLENITVE IN DATUM PREKINITVE DELOVNEGA RAZMERJA PRI POSAMEZNEMU DELODAJALCU, TER KRATKO OPIŠE DELO, KI GA JE OPRAVLJAL PRI TEM DELODAJALCU IN NAVEDE ZAHTEVANO STOPNJO IZOBRAZBE ZA DELOVNO MESTO, KI GA JE ZASEDALPROGRAM DELA IN RAZVOJA ZAVODA ZA OBDOBJE NJEGOVEGA MANDATAPOTRDILO O NEKAZNOVANOSTI, KI GA IZDA MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJEDOKAZILO O ZNANJU SVETOVNEGA JEZIKA, IZDANEGA S STRANI PRISTOJNE INSTITUCIJE.

, Prijave potekajo preko e-naslova: razpispb-begunje.si ter po pošti, pri čemer se bodo upoštevale vloge, ki bodo na sedež zavoda bolnišnice prispele najkasneje do 6. 5. 2024 do 12.00 ure. Vloga prispela po pošti mora biti označena z »ne odpiraj – vloga« in navedbo razpisa, na katerega se nanaša.

Razpis se zaključi dne 6. 5. 2024 ob 12.00 uri.

Upoštevane bodo zgolj prijave, ki so bile pravočasno prejete na zgoraj navedena naslova.

Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba o zaposlitvi za polni delovni čas za mandatno dobo štirih let. Po preteku mandatne dobe je lahko znova imenovan. Direktorja bolnišnice imenuje svet zavoda s soglasjem ustanovitelja.

Kandidate bomo o izboru pisno obvestili v roku 30 dni od dneva objave javnega razpisa.

Kadrovska služba Psihiatrične bolnišnice Begunje ne podaja dodatnih pojasnil v zvezi z razpisom.

V besedilu razpisa za direktorja uporabljeni izrazi, zapisani v moški spolni slovnični obliki, so uporabljeni kot nevtralni za moške in ženske.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 306 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Empleador: PSIHIATRIČNA BOLNIŠNICA BEGUNJE, Begunje na Gorenjskem 55 , 4275 BEGUNJE NA GORENJSKEM.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: , TAJNIŠTVO
Contact Email: razpispb-begunje.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG01155.

Ver las 26 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de salud › director gerente de centros sanitarios/directora gerente de centros sanitarios ofertadas.