Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Direktor Občinske Uprave - M/ž

Búsqueda en Eslovenia (Gorenjska) de personal directivo de la administración pública

Direktor Občinske Uprave - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR OBČINSKE UPRAVE, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, NEPOSREDNO ORGANIZIRANJE IN VODENJE OBČINSKE UPRAVE TER SKRB ZA DELOVNO DISCIPLINO, SKRB ZA ZAKONITO, DOSLEDNO, UČINKOVITO IN SMOTRNO OPRAVLJANJE NALOG OBČINSKE UPRAVE IZ PRISTOJNOSTI OBČINE, VODENJE IN ODLOČANJE V NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKIH NA PRVI STOPNJI IN SODELOVANJE V UPRAVNIH POSTOPKIH NA DRUGI STOPNJI, OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG OBČINSKE UPRAVE TER VODENJE IN SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH, OPRAVLJANJE DRUGIH ORGANIZACIJSKIH NALOG V ZVEZI Z DELOVANJEM OBČINSKE UPRAVE TER SKRB ZA RAZVOJ ORGANIZACIJE IN SODELOVANJE Z DRUGIMI ORGANI, SKRB ZA PRAVOČASNO, ZAKONITO IN UČINKOVITO IZVAJANJE NALOG OBČINSKE UPRAVE, VODENJE PROJEKTNIH SKUPIN ZA NAJZAHTEVNEJŠE IN KLJUČNE PROJEKTE, OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH IN STROKOVNIH NALOG, DOLOČENIH Z VELJAVNO ZAKONODAJO IN OBČINSKIMI PREDPISI, PO ODREDBI ŽUPANA., Kandidati, ki se bodo prijavili na prosto delovno mesto, morajo izpolnjevati naslednje pogoje: najmanj visokošolsko strokovno izobraževanje (prejšnje)/visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja) ali visokošolsko strokovno izobraževanje (prva bolonjska stopnja)/visokošolska strokovna izobrazba (prva bolonjska stopnja) ali visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prva bolonjska stopnja)/visokošolska univerzitetna izobrazba (prva bolonjska stopnja), najmanj 6 let delovnih izkušenj, opravljeno obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, strokovni izpit iz upravnega postopka, znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti. Prijava mora vsebovati izpolnjen obrazec za prijavo z izjavo kandidata o izpolnjevanju pogojev, kar je priloga javnega natečaja, ki je v celoti objavljen na spletni strani Občine Železniki.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 287 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Empleador: OBČINA ŽELEZNIKI, Češnjica 48 , 4228 ŽELEZNIKI.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SVETOVALEC ŽUPANA - SEKRETAR ANDREJ VRHUNC,
Contact Phone: 04 500 00 00
Contact Email: upravaobcina.zelezniki.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG37339.

Ver las 75 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.