Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Direktor / Direktorica Proizvodnje

DIREKTOR / DIREKTORICA PROIZVODNJE. Croacia

Vacante de Ingenieros mecánicos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Mechanical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražite li radno mjesto koje omogućava usavršavanje i sudjelovanje u razvoju novih tehnologija?

Naša tvrtka je predani visokotehnološki proizvođač implantanata i medicinskih instrumenata, a radimo na uzbuđujućim projektima u području ortopedije, neurokirurgije, traumatologije te industrijskih sektora.

Ako dijelite našu strast za inovacijama i želite biti dio tima koji sudjeluje u razvoju novih tehnologija, onda ste pravi/a kandidat/kinja za nas!

Naši kupci su renomirane tvrtke diljem svijeta, a mi pružamo priliku da se uključite u sve faze procesa, od koncepta do finalne proizvodnje.

Tražimo obrazovane i kvalitetne pojedince koji su motivirani za osobni razvoj te žele ostvariti uspjeh kroz stručan servis našim klijentima.

Radno mjesto: Direktor/ica proizvodnje

Odgovornosti:

  • odgovornost za vođenje procesa odjela proizvodnje
  • optimiranje proizvodnih procesa i suradnja sa ostalim odjelima
  • stručna podrška CNC operaterima

Opis poslova:

  • planiranje, koordiniranje i nadzor serijske proizvodnje
  • podrška voditeljima smjene
  • podrška kod izrade dnevnog i tjednog rasporeda djelatnika u smjeni
  • školovanje novih djelatnika CNC strojne obrade i onih sa manje iskustva, praćenje njihovog napretka u razvoju i ocjenjivanje istih
  • prati redovnu proizvodnju i nalazi rješenja za racionalizaciju i unapređenje iste

Uvjeti:

- inženjer/ka strojarstva (VŠS, VSS)

- najmanje 5 godina iskustva u proizvodnji

- poželjno poznavanje upravljanja: Siemens, Fanuc, Heidenhein

- Microsoft Office

- engleski i/ili njemački jezik

Što nudimo:

Ako želite biti dio inovativnog tima koji radi na vrhunskim projektima, pošaljite nam svoj životopis i pridružite se našoj misiji postizanja izvrsnosti u tehnologiji i medicinskim inovacijama.

Vaš životopis s naznakom radnog mjesta molimo vas pošaljite na:

infoeonex.one

S naznakom: Natječaj za posao – Direktor proizvodnje

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Empleador: Eonex d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: infoeonex.one

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2448002.

Ver las 39 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos ofertadas.