Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada > Diplomirana Medicinska Sestra/dipl. Zdravstvenik V Intenzivni Negi - M/ž

DIPLOMIRANA MEDICINSKA SESTRA/DIPL. ZDRAVSTVENIK V INTENZIVNI NEGI - M/Ž

Ofertas de enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENIK (VISOKO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE V PROCESU ZDRAVLJENJA V OKVIRU ZDRAVSTVENEGA TIMA.

NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN VREDNOTENJE PROCESA ZDRAVSTVENE NEGE PACIENTOV I, II IN III. KATEGORIJE ZAHTEVNOSTI Z RAZLIČNIMI BOLEZENSKIMI STANJI V PROSTORIH, POSEBEJ OPREMLJENIH ZA OPAZOVANJE, MERJENJE, NADZOROVANJE IN VZDRŽEVANJE ŽIVLJENJSKIH FUNKCIJ NA OSNOVI NEGOVALNEGA NAČRTA V SKLADU S POKLICNIMI KOMPETENCAMI PROCESA.

IZVAJANJE ZDRAVSTVENE NEGE PO PROCESNI METODI DELA  TER SPREMLJANJE IZIDOV ZDRAVSTVENE NEGE V SKLADU S SPECIALNIMI ZNANJI  TER ZAGOTAVLJANJE VARNEGA DELOVNEGA OKOLJA.

NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOROVANJE HIGIENSKIH POSTOPKOV IN PREPREČEVANJE ŠIRJENA OKUŽB NA BOLNIŠKIH ODDELKIH/AMBULANTNIH PROSTORIH.

PRIPRAVA PACIENTA, PROSTORA IN PRIPOMOČKOV ZA IZVAJANJE ZAHTEVNEJŠIH DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSEGOV IN SODELOVANJE PRI ZDRAVNIŠKEM PREGLEDU.

DOKUMENTIRANJE  POSTOPKOV ZDRAVSTVENE NEGE, MEDICINSKO TEHNIČNIH POSEGOV V BOLNIKOVO DOKUMENTACIJO / DOKUMENTACIJO ZDRAVSTVENE NEGE IN UREDITEV LE-TE V SKLADU Z NAVODILI.

POSREDOVANJE INFORMACIJ V OKVIRU PRISTOJNOSTI IN VAROVANJE PODATKOV TER BOLNIKOVIH PRAVIC.

ZDRAVSTVENO VZGOJNO DELO Z BOLNIKI IN SVOJCI V OKVIRU  VELJAVNIH STROKOVNIH DOKTRIN IN STANDARDOV ZDRAVSTVENE NEGE.

UKREPANJE V NEPRIČAKOVANIH SITUACIJAH, NUDENJE NUJNE MEDICINSKE POMOČI V OKVIRU PRISTOJNOSTI.

UVAJANJE SODOBNIH METOD DELA ZDRAVSTVENE NEGE, ZDRAVSTVENO VZGOJNO DELO TER PRAKTIČNO USPOSABLJANJE IN MENTORSTVO NOVO SPREJETIM V OKVIRU DELOKROGA.

, Obravnava kirurškega pacienta, natančnost, komunikativnost, timsko delo in zanesljivost. Kandidat mora ob prijavi priložiti potrdilo o končani izobrazbi., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1237 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Experiencia: 1 años.

Empleador: KIRURŠKI SANATORIJ ROŽNA DOLINA d.o.o., Rožna dolina, cesta IV 45 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: STOJMENOVIĆ LJUBICA
Contact Phone: 01 477 94 10
Contact Email: ljubica.stojmenovicksrd.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE84801.

Ver las 161 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada ofertadas.