Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > enfermero obstétrico-ginecológico/enfermera obstétrico-ginecológica > Diplomirana Babica V Porodnem Bloku Ali It Iii - M/ž

Búsqueda en Eslovenia (Gorenjska) de enfermero obstétrico-ginecológico/enfermera obstétrico-ginecológica

Diplomirana Babica V Porodnem Bloku Ali It Iii - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de partería › enfermero obstétrico-ginecológico/enfermera obstétrico-ginecológica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo › Strokovnjaki/strokovnjakinje za babištvo.

Descripción de la oferta de trabajo:

BABIČAR (VISOKO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. vrnitve delavke iz porodniške odsotnosti., polni delovni čas, 40, - IZVAJANJE BABIŠKE IN ZDRAVSTVENE NEGE SKLADNO S POKLICNIMI KOMPETENCAMI

- IZVAJANJE BABIŠKE IN ZDRAVSTVENE NEGE PRI NOSEČNICAH, OTROČNICAH IN NOVOROJENCIH

- ZDRAVSTVENO VZGOJNO DELO IN SVETOVANJE

- SAMOSTOJNO IZVAJANJE BABIŠKIH VIZIT TER VODENJE ZDRAVIH NOSEČNIC V OKVIRU SVOJIH KOMPETENC

- SODELOVANJE IN/ALI SAMOSTOJNO IZVAJANJE  DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSTOPKOV IN DRUGIH SPECIFIČNIH AKTIVNOSTI IN POSTOPKOV, PSIHIČNA PRIPRAVA PACIENTA NA TERAPEVTSKI ALI DIAGNOSTIČNI POSEG

- DOKUMENTIRANJE POSTOPKOV IN POSEGOV, PRIPRAVA IN ARHIVIRANJE PACIENTOVE DOKUMENTACIJE IN VODENJE EVIDENC  IN EVALVACIJ OPRAVLJENEGA DELA

- INTERDISCIPLINARNO SODELOVANJE IN POVEZOVANJE Z DRUGIMI SLUŽBAMI ZA ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTNE IN VARNE OBRAVNAVE PACIENTA

- IZVAJANJE POSTOPKOV ZA PREPREČEVANJE ŠIRJENJA BOLNIŠNIČNIH OKUŽB

- VZDRŽEVANJE PROSTOROV, PRIPOMOČKOV IN APARATUR - SKRB ZA NAROČANJE IN SPREMLJANJE PORABE ZDRAVIL  IN POTROŠNEGA MATERIALA TER, PRIPOMOČKOV IN APARATUR

- IZVAJANJE MENTORSTVA NOVO ZAPOSLENIM, ŠTUDENTOM IN DIJAKOM

- PREDAJA PACIENTA NA VSEH NIVOJIH

- SKRB ZA VARNOST PACIENTOV

- ZNANSTVENO-RAZISKOVALNO DELO V BABIŠKI IN ZDRAVSTVENI NEGI ZA RAZVOJ POKLICA IN ZAGOTAVLJANJA KAKOVOSTI

- OSTALA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA.

, Nudimo vam:

- zaposlitev za določen čas zaradi nadomeščanja porodniške odsotnosti,

- zaposlitev za polni delovni čas

-  mentorja v uvajalnem obdobju

- veliko možnosti za izobraževanje

- godnosti v okviru pridobljenega certifikata Družini prijazno podjetje.

Želimo si, da:

- upoštevate Kodeks etike v zdravstveni in babiški negi, varstva pri delu in delujete v skladu z veljavno zakonodajo

- imate ročne spretnosti

- radi delate v timu

- ste empatični pri delu s pacienti

- ste komunikativni in nekonfliktni

- ste natančni, dosledni in odgovorni

- ste samoiniciativni

- imate opravljen tečaj TPO z AED (lahko pridobite v času uvajanja).

Vloga naj vsebuje:

- življenjepis (zaželeno v kronološki obliki)

- dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe

- odločbo o vpisu v Register izvajalcev zdravstvene in babiške nege

- licenco zdravstvene nege

- potrdilo o cepljenju proti hepatitisu B, ošpicam in oslovskem kašlju

- navedbo o dolžini odpovednega roka.

Prijave z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov infosb-je.si oziroma na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 276 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:PK02328.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de partería › enfermero obstétrico-ginecológico/enfermera obstétrico-ginecológica ofertadas.