Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > enfermero obstétrico-ginecológico/enfermera obstétrico-ginecológica > Diplomirana Babica V Intenzivni Poporodni Negi - M/ž

DIPLOMIRANA BABICA V INTENZIVNI POPORODNI NEGI - M/Ž

Trabajar de enfermero obstétrico-ginecológico/enfermera obstétrico-ginecológica en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de partería › enfermero obstétrico-ginecológico/enfermera obstétrico-ginecológica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo › Strokovnjaki/strokovnjakinje za babištvo.

Descripción de la oferta de trabajo:

BABIČAR (VISOKO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. vrnitve delavke iz porodniške odsotnosti., polni delovni čas, 40, - SODELOVANJE S CELOTNIM ZDRAVSTVENIM TIMOM V OKVIRU  CELOTNE OBRAVNAVE PACIENTOV IN V PROCESU ZDRAVLJENJA, DIAGNOSTIKE BABIŠKE IN ZDRAVSTVENE NEGE

- IZVAJANJE BABIŠKE IN ZDRAVSTVENE  NEGE SKLADNO S POKLICNIMI KOMPETENCAMI

- IZVAJANJE BABIŠKE IN ZDRAVSTVENE NEGE PRI NOSEČNICAH, OTROČNICAH IN NOVOROJENCIH

- ZDRAVSTVENO VZGOJNO DELO IN SVETOVANJE

- SODELOVANJE IN/ALI SAMOSTOJNO IZVAJANJE  DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSTOPKOV IN DRUGIH SPECIFIČNIH AKTIVNOSTI IN POSTOPKOV

- PSIHIČNA PRIPRAVA PACIENTA NA TERAPEVTSKI, DIAGNOSTIČNI POSEG

- PRIPRAVA IN POZNAVANJE APARATUR ZA IZVAJANJE ENDOSKOPSKIH POSEGOV

- NAROČANJE PACIENTK NA OPERATIVNI POSEG

- SPREJEMANJE PACIENTK NA OPERATIVNI POSEG

- DOKUMENTIRANJE POSTOPKOV IN POSEGOV, PRIPRAVA IN ARHIVIRANJE PACIENTOVE DOKUMENTACIJE IN VODENJE EVIDENC  IN EVALVACIJ OPRAVLJENEGA DELA

- INTERDISCIPLINARNO SODELOVANJE IN POVEZOVANJE Z DRUGIMI SLUŽBAMI ZA ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTNE IN VARNE OBRAVNAVE PACIENTA

- ZNANSTVENO - RAZISKOVALNO DELO V ZDRAVSTVENI IN BABIŠKI NEGI ZA RAZVOJ POKLICA IN ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTI

- ORGANIZIRANJE IN NADZOR NAD FIZIČNEM OKOLJEM

- IZVAJANJE POSTOPKOV ZA PREPREČEVANJE ŠIRJENJA BOLNIŠNIČNIH OKUŽB

- PREDAJA PACIENTA NA VSEH NIVOJIH

- KATEGORIZACIJA POTREB PO ZDRAVSTVENI NEGI PACIENTK

- SKRB ZA NAROČANJE IN SPREMLJANJE PORABE ZDRAVIL  IN POTROŠNEGA MATERIALA TER PRIPOMOČKOV IN APARATUR

- OSTALA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA.

, Nudimo vam:

- zaposlitev za določen čas zaradi nadomeščanja porodniške odsotnosti,

- zaposlitev za polni delovni čas

- mentorja v uvajalnem obdobju

-veliko možnosti za izobraževanje

-ugodnosti v okviru pridobljenega certifikata Družini prijazno podjetje.

Želimo si, da:

-upoštevate Kodeks etike v zdravstveni in babiški negi, varstva pri delu in delujete v skladu z veljavno zakonodajo   -imate ročne spretnosti

-radi delate v timu

-ste empatični pri delu s pacienti

-ste komunikativni in nekonfliktni

-ste natančni, dosledni in odgovorni

-ste samoiniciativni

-imate računalniška znanja - 2. stopnja

-poznate predpise iz varstva pri delu (lahko pridobite v času uvajanja)

-imate znanje enega svetovnega jezika na stopnji B2

-imate opravljen tečaj TPO z AED (lahko pridobite v času uvajanja).

Vloga naj vsebuje:

1.življenjepis (zaželeno v kronološki obliki)

2.dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe

3.odločbo o vpisu v Register izvajalcev zdravstvene in babiške nege

4.licenco zdravstvene nege

5.potrdilo o cepljenju proti hepatitisu B, ošpicam in oslovskem kašlju

6.navedbo o dolžini odpovednega roka.

Vaše prijave pričakujemo na elektronski naslov infosb-je.si oziroma po pošti na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 287 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG56199.

Ver las 27 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de partería › enfermero obstétrico-ginecológico/enfermera obstétrico-ginecológica ofertadas.