Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas > Console Development & Quality Specialist, Specialisté V Oblasti Testování Softwaru A Příbuzní Pracovníci

Console Development & Quality Specialist, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Contratación de Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií › Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací › Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:

Co tě u nás čeká:

"    účast na technologickém vývoji konzolových verzí videoher včetně jejich následné údržby,

"    průzkum technických a certifikačních požadavků partnerských platforem a zodpovědnost za jejich interní splňování pro účely úspěšné certifikace a následného vydání digitálního obsahu,

"    zodpovídání za vybrané interní projekty, jejich organizaci a plnění cílů stanovených projektovým týmem a vedením společnosti,

"    vzdělávání interního Quality Assurance oddělení v otázkách technických požadavků, přípravy školení, úprav procesů a následného vytváření plánu pro jejich úspěšné splnění,

"    koordinace práce mezi interními i externími spolupracovníky za účelem plnění cílů projektu,

"    plánování vydávání herního obsahu, vyhodnocení proveditelnosti a prevence rizik,

"    pomoc při vydávání obsahu na digitálních obchodních platformách.

Co očekáváme my od tebe?

"    zkušenost s kontrolou softwarové kvality,

"    komunikační dovednosti,

"    organizační schopnosti,

"    zkušenosti s Projektovým managementem,

"    znalost tvorby videoher,

"    pokročilá znalost SW (Windows, Office),

"    anglický jazyk na velmi pokročilé úrovni,

"    umění dokončování,

"    diplomatické jednání,

"    schopnost týmové spolupráce.

Výhodou bude, pokud:

"    máš zkušenosti s pracovně organizačními nástroji jako je JIRA nebo Favro,

"    jsi vydal v posledních 2 letech videohru na některé z moderních herních konzolích,

"    se orientuješ v moderních softwarových testovacích metodikách,

"    máš alespoň základy programování v C++.

Zaměstnanecké výhody:

5 týdnů dovolené, 3 Sich days, pružná pracovní doba, příspěvek na obědy, cafeterie, čerstvé ovoce, moderní kancelář vybavenou např. posilovnou, masážní místností, fyzioterapií, stolním fotbalem, ping-pongem

Región: Hlavní město Praha.

Ver 220 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: SCS Software s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Saskie Žáková. Tel.: +420 226 200 739. E-mail: saskia.zakovascssoft.com . Adresa: Jihlavská 1558/21, Michle, 140 00  Praha 4.

  • Ciudad: Praha; Código postal: 140 00; Dirección: Jihlavská 1558/21, Michle, 140 00 Praha 4
  • Teléfono: +420 +420 226 200 739
  • Correo electrónico: saskia.zakovascssoft.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28939580722.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.