Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor especializado en vehículos de motor/vendedora especializada en vehículos de motor > Automyyjä

Automyyjä. Helsinki-Uusimaa. Finlandia

Oferta de vendedor especializado en vehículos de motor/vendedora especializada en vehículos de motor en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en vehículos de motor/vendedora especializada en vehículos de motor.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko meidän etsimämme käytettyjen henkilöautojen huippumyyjä? Omaatko halun ja taidot tienata omilla myyntitaidoillasi? Teet kaikkesi varmistaaksesi hyvän asiakaskokemuksen tuloksellista myyntiä unohtamatta.

Myyntihenkinen, positiivinen ja kohtelias tiimipelaaja menestyy meillä varmasti. Digitaidot ovat ensisijaisen tärkeät, osaat hankkia uusia asiakkaita eri kanavista ja pidät huolta nykyisistä asiakkuuksista.

Palvelet asiakkaitamme suomen kielen lisäksi ajoittain myös englannin kielellä, muu kielitaito katsotaan eduksi. Aikaisempi myyntikokemus sekä kaupallinen koulutus antavat sinulle hyvät lähtökohdat myyjän tehtävässä menestymiselle. Työtehtävässä tarvitset vähintään B-ajokortin.

Tehtävänkuvaan kuuluu monipuoliset myynnin ja asiakaspalvelun tehtävät.

Etsimme henkilöä, joka on aktiivinen ja tarkka työssään sekä pystyy sekä itsenäiseen että tiimityöskentelyyn.

Tarjoamme sinulle:

- osaavat ja avuliaat työkaverit ja kattavan perehdytyksen

- monipuolisen työn kotimaisessa ja yksityisomisteisessa yrityksessä

- mahdollisuuden kehittää omaa osaamistasi

- kilpailukykyisen provisiopalkkauksen

Odotamme sinulta:

- aiempaa työkokemusta automyynnin tehtävistä sekä aitoa kiinnostusta myyntityöstä

- ahkeraa asennetta ja innokkuutta uuden oppimiseen

- numerotarkkuutta ja kykyä priorisoida työtehtäviä

- hyviä vuorovaikutus- ja tiimityötaitoja

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Autotalo Järvi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:8907b3ff-4257-4289-b43e-5717d2006106.

Ver las 36 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en vehículos de motor/vendedora especializada en vehículos de motor ofertadas.