Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > grabador de datos/grabadora de datos > Arvutispetsialist- Andmesisestaja

Arvutispetsialist- andmesisestaja. Estonia

Oferta de grabador de datos/grabadora de datos en Estonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Grabadores de datos › grabador de datos/grabadora de datos.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Lihtametnikud ja arvutiametnikud › Arvutioperaatorid › Andmesisestajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • Kaupade sisestamine programmi kõikide parameetrite järgi ja väljastus dokumentatsiooni (tellimiste, saatelehtede, arvete) teostus;

• töö arvuti ja arvutiprogrammidega klientide tellimuste täitmiseks;

• suhtlus klientidega turunduseks ja müügi teostusteks (telefonitsi ja kirjalikult) , Moduator võimaluste tutvustamisel, tellimiste spetsiifika/kaupade info jagamisel, pakkumiste koostamine;

• ostu-müügidokumentatsiooni haldamine ja klientide info süstematiseerimine;

• meeskonnatöö, vajadusel kaupade pakkimise ja kaupade lähetamise korraldamine või ka kaupade tellimise õigeaegne organiseerimine;

• kaupade eripärade ja tähistussüsteemi õppimine, kataloogitööd – et kaupu kliendile arusaadavas tähistussüsteemis laoprogrammis ja Web-tellimiskeskuses tähistada/kirjeldada (vaata: www.moduator.ee alajaotus : Web-tellimiskeskus).

Omalt poolt pakume: • Huvitavat, arendavat pikaajalist tööd;

• kohapealset lisaväljaõpet tehnilistes küsimustes;

• sõbralikke kaastöötajaid, kes saavad olla toeks tehniliste küsimuste lahendamisel;

• pidevat enesetäiendamise ja õppimise võimalust klientidega ja tarnijatega (tehastega) koostöös;

• meeskonna tööd koos tulemustest sõltuva palgaga;

• suve ja talvepuhkust.

Muud nõuded: Sobival kandidaadil on töökogemus arvutitöödel ja andmesisestuse kogemus, fotode, piltide töötlus. Kasuks tuleb eelnev tehnikaalane haridus või haritus (või kogemus). Eeldatav on iseseisev õppimisvõimekus, organiseerimisoskus, suhtlemisoskus ja pingetaluvus. Meeskonnatööle avatus ja ettevõtte majandamisest arusaamine.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Aktsiaselts Moduator (https://moduator.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5034731
  • Correo electrónico: poltsamaamoduator.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1571823.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Grabadores de datos › grabador de datos/grabadora de datos ofertadas.