Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Economistas > Agent Poduzetnik / Agentica Poduzetnica

Oferta de empleo de Economistas en Croacia

Agent Poduzetnik / Agentica Poduzetnica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Professionals : Legal, social and cultural professionals : Social and religious professionals : Economists

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova: savjetovanje i kontaktiranje potencijalnih klijenata

Traže se kandidati motivirani za razvoj u prodaji koji će se tijekom dvije godine zaposlenja u razvijati za poduzetništvo kroz pruženu podršku i mentorstvo.

Uvjeti:

  • SSS ili više
  • Izražene komunikacijske vještine, sposobnost izgradnje odnosa i uspostavljanja široke mreže poznanstva
  • Motiviranost za učenje i razvoj, ambicioznost, odlučnost i predanost ostvarivanju ciljeva
  • Vještine planiranja i organizacijske vještine, dinamičnost i proaktivnost
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva u prodaji, poželjno u prodaji osiguranja
  • Prednost je posjedovanje znanja o prodaji osiguranja
  • Poželjno iskustvo u radu koji uključuje timski rad i/ili interakciju s klijentima

Lokacija rada: Rijeka

Prijavite se!

Saznajte više o programu Allianz agenta poduzetnika na linku i ako se pronalazite u opisu kandidata kakvog tražimo, pošaljite nam svoj CV na karijeraallianz.hr.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: ALLIANZ ZAGREB d.d..

Ver las 178 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.