Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > vendedor especializado en equipos de audio y vídeo/vendedora especializada en equipos de audio y vídeo > After Sales -myyjä / Valokuitunen, 2 Paikkaa, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Kemi

After Sales -myyjä / Valokuitunen, 2 paikkaa, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Kemi

Oferta de empleo de vendedor especializado en equipos de audio y vídeo/vendedora especializada en equipos de audio y vídeo en Lappi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en equipos de audio y vídeo/vendedora especializada en equipos de audio y vídeo.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Valokuitunen Oy:lle myyjää After sales -tiimiin toistaiseksi voimassa olevaan työsuhteeseen Meri-Lapin talousalueelle. Työ on osa-aikainen ja töitä tehdään ilta- ja viikonloppupainotteisesti. Työtunteja tehdään keskimäärin 24-30 h/vko.

Valokuitunen Oy rakentaa valokuituverkkoja ympäri Suomea taajamien pientaloalueille. Kasvamme vauhdikkaasti, joten pääset osaksi aitoa kasvutarinaa - sekä meidän että omaasi. Työmme on palkitsevaa: teemme kodeista toimivampia kuin koskaan, sillä tarjoamme ihmisille valokuidun avulla tasokkaimman mahdollisen nettiyhteyden. Meillä väki viihtyy, yhteishenki on vahva ja tukea aina saatavilla.

Pääset tutustumaan Valokuituseen lisää osoitteessa: www.valokuitunen.fi

After sales -myyjänä Valokuitusella

Toimit osana myyntitiimiä, joka jalkautuu valmiiksi rakennetuille alueille hoitamaan jälkitoimitusta kuluttajamyyntinä. Alueet ovat pientaloalueita.

Tehtävässä on vahva tiimin tuki ja tarjoamme kattavan perehdytyksen tuotteeseen ja yrityksen toimintaan. Katsomme eduksesi aiemman kokemuksen myyntityöstä. Etsimme rohkealla ja positiivisella asenteella varustettuja tekijöitä, joilla on tavoitteellinen ote tekemiseen. Liikkuvassa myyntityössä edellytämme B-ajokorttia, ja katsomme eduksi oman auton käyttömahdollisuuden.

Kiinnostaako ura after sales -myynnissä? Tarjoamme sinulle:

      Kiinteän 1600 e/kk pohjapalkan ja provision - provision suuruus on 120-180 e/kauppa

      Kattavan koulutuksen tehtäviin

      Mahdollisuuden kasvaa myyjänä ja edetä talon sisällä

      Esihenkilön tuen sekä huikean tiimin tsempin työssä onnistumiseksi - juhlimme yhdessä onnistumisia

Luitko juuri tulevasta työstäsi? Tervetuloa, tulevaisuus odottaa.

Tule osaksi Valokuitusen mahtavaa porukkaa ja pistä hakemuksesi tulemaan Osuman nettisivuilla olevalla lomakkeella. Haastattelemme jo hakuaikana.

Heräsikö kysyttävää? Ota yhteyttä puhelimitse tai sähköpostitse: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Jani Lindqvist, p. 050 565 9987, jani.lindqvistohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 153 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:317df8ec-29eb-4b87-90cd-6d952f6d12f4.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en equipos de audio y vídeo/vendedora especializada en equipos de audio y vídeo ofertadas.