Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Chipre > asistente de dirección > Administrator/secretary

ADMINISTRATOR/SECRETARY. Κύπρος. Chipre

Ofertas de empleo de asistente de dirección en Κύπρος (Chipre)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › asistente de dirección.

Traducción de la profesión: Τεχνικοί και ασκούντες συναφή επαγγέλματα › Βοηθοί Επαγγελματιών επιχειρήσεων και διοίκησης › Γραμματείς διοίκησης και ειδικευμένοι(-ες) γραμματείς › Γραμματείς ανώτερων διοικητικών και διευθυντικών στελεχών.

Descripción de la oferta de trabajo:

TO PROVIDE PA/SECRETARIAL SUPPORT TO THE MANAGING DIRECTOR PERFORMING VARIETY OF PERSONAL REQUESTS FROM THE MD SCHEDULE MEETINGS AND APPOINTMENTS FOR MD TAKE NOTES AND PROVIDE GENERAL ASSISTANCE DURING PRESENTATIONS AND MEETINGS CONDUCTING TRAVEL ARRANGEMENTS WHEN REQUIRED FROM THE MD ASSIST IN ANY DUTIES, GENERAL OFFICE ADMINISTRATION, PROJECTS AND ACTIVITIES ASSIST AND PREPARATION OF GOVERNMENT TENDERS 13ΤΗ SALARY , FLUENCY GREEK,ENGLISH LANGUAGE IS MANDATORY MINIMUM EIGHT (8) YEARS OF RELEVANT EXPERIENCE EXCELLENT KNOWLEDGE OF MICROSOFT OFFICE PACKAGES AND COMPUTER LITERATE ABLE TO WORK UNDER PRESSURE AND COMMITMENT WITH DEADLINES ABLE TO WORK IN A TEAM ENVIRONM , Please note that copy of the letter and CV sent to the employer should also be sent to the (EURES ADVISOR , PRODROMOS CHRYSANTHOU , pchrysanthoudl.mlsi.gov.cy ).

Please include the national vacancy reference number

País del trabajo: Chipre.

Región: Κύπρος.

Ver 1081 ofertas de trabajo en "Κύπρος" (Chipre).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: LARDAS TRADING LIMITED.

Instrucciones para solicitar:

ΕΠΙΣΤΟΛΗ KAI ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ(Letter and CV to Employer)
Please note that copy of the letter and CV sent to the employer should also be sent to the (EURES ADVISOR , PRODROMOS CHRYSANTHOU , pchrysanthoudl.mlsi.gov.cy ). Please include the national vacancy reference number

Forma de contacto:

  • Ciudad: LEFKOSIA; Código postal: 1066; Calle: GEORGIOU GRIVA DIGENI 26 E & Z 1066 LEFKOSIA
  • Teléfono: 00357 22454110
  • Correo electrónico: lardastradingcytanet.com.cy

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:308596.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › asistente de dirección ofertadas.