Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > administrador de fincas/administradora de fincas > Administrator Nieruchomości

Administrator nieruchomości. Pomorskie. Polonia

Ofertas de trabajo en Polonia (Pomorskie) de administrador de fincas/administradora de fincas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › administrador de fincas/administradora de fincas.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel w zakresie biznesu i administracji › Agenci usług biznesowych › Pośrednicy w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Administrowanie powierzonymi nieruchomościami w ścisłym porozumieniu z Zarządem Wspólnoty i nadzorującym zarządcą

- Bieżące nadzorowanie i kontrolowanie stanu nieruchomości

- Prowadzenie bieżącej ewidencji nieruchomości oraz  spraw związanych z właściwym wykorzystywaniem i udostępnianiem części wspólnych nieruchomości

-  Przygotowywanie umówi pism związanych z prawidłowym funkcjonowaniem i obsługą nieruchomości

- Oferowanie usług niezbędnych do utrzymania nieruchomości w stanie niepogorszonym

- Weryfikowanie i zlecanie usuwania usterek zgłoszonych przez właścicieli

- Monitorowanie poziomu kosztów i wykonania zabudżetowanego planu gospodarczego

- Dekretowanie obciążeń i kosztów utrzymania nieruchomości, wystawianie naliczeń i innych wymiarów opłat na właścicieli

- Prowadzenie spraw związanych ze szkodami spowodowanymi zdarzeniami losowymi

- Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego, zlecanie wymaganych prawem wyposażeniem i stanem technicznym przeglądów technicznych

- Przygotowywanie regulaminów, analiz, sprawozdań i bieżących informacji prowadzonych spraw związanych z powierzonymi nieruchomościami

- Uczestnictwo w zebraniach wspólnot mieszkaniowych, stały kontakt z właścicielami lokali, współdziałanie z pracownikami innych komórek organizacyjnych w zakresie prowadzonych spraw.

- Zastępowanie innych pracowników na podobnym stanowisku w okresach ich nieobecności w pracy (zwolnienia, urlopu)

- Dążenie do doskonalenia siebie

Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę, stabilne zatrudnienie, stałe wynagrodzeń plus system prowizyjny z obsługiwanych nieruchomości, elastyczny czas pracy, możliwości rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: asystentsitkiewicz.com.pl Kontakt telefoniczny 502-173-030

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - pożądane

- umiejętności: Obsługa komputera - konieczne; podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel - konieczne; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - pożądane

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 95 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Empleador: SITKIEWICZ ADMINISTROWANIE I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Bartosz Sitkiewicz, tel.: 502-173-030, email: asystentsitkiewicz.com.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1586StPr/24/0218.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › administrador de fincas/administradora de fincas ofertadas.