Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Oficinistas generales > Administrativno-računovodstveni Djelatnik/ica

ADMINISTRATIVNO-RAČUNOVODSTVENI DJELATNIK/ICA. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za izbor administrativno-računovodstvenog djelatnika/ice

administrativno-računovodstveni djelatnik/ica - 1 izvršitelj/ica

Rad na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu. Probni rad 3 mjeseca.

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa:

  • SSS, ekonomskog ili drugog odgovarajućeg društvenog smjera
  • 1 godina radnog iskustva u struci

Radni odnos u dječjem vrtiću ne može zasnovati osoba koja ima zapreke za zasnivanje radnog odnosa iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07, 94/13, 98/19 , 57/22 i 101/23). Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Prijavi treba priložiti:

- vlastoručno potpisan životopis;

- dokaz o stručnoj spremi;

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak sukladno članku 25. st. 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN br.10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23), ne starije od dana objave natječaja;

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak sukladno članku 25. st. 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN br.10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23), ne starije od dana objave natječaja;

-elektronički zapis odnosno potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a odabrani kandidat prije potpisa ugovora o radu obvezan je predočiti izvornike.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije u skladu s propisima kojima je propisana zaštita osobnih podataka, a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje i rezultata natječaja.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužna je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva. Kandidat koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23) uz prijavu na natječaj dužan je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju- ZOHBDR 2021.pdf (gov.hr).

Osoba koja se poziva na prednost sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju- Zakon o civilnim stradalnicima iz DR.pdf (gov.hr).

Prijave s potrebnim dokazima o ispunjavanju uvjeta poslati poštom na adresu: Dječji vrtić Petrinjčica, Petrinja, M. Dujnića 25, s naznakom „Natječaj – administrativno-računovodstveni djelatnik/ica- neodređeno “

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni objavom obavijesti na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Petrinjčica www.vrtic-petrinjcica.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ PETRINJČICA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Petrinja, Milana Dujnića 25

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2497441.

Ver las 266 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.