Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Oficinistas generales > Administrativni/a Referent/ica

Oferta de trabajo de Oficinistas generales en Croacia

Administrativni/a Referent/ica

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

- izrada ponuda i narudžbi kroz sistem

- izrada uvozno/izvozne dokumentacije, certifikata, packing lista

- vođenje predmeta

- organizacija transporta, utovara, istovara

- komunikacija s prijevoznicima i špediterima

- praćenje naplate

- briga oko ispravnog arhiviranja dokumentacije

- rad u timu (timski igrač)

Uvjeti:

Tražimo osobu sa ili bez iskustva koja je voljna raditi kao timski igrač u vrlo dinamičnom okruženju, te se snalazi u izradi dokumentacije (faktura, packing lista, certifikata...), može profesionalno komunicirati s kupcima, dobavljačima i ostalim poslovnim suradnicima.

Mogućnost komunikacije na engleskom jeziku je obavezna jer radimo uglavnom sa stranim kupcima tako da idealan kandidat može bez zapreke razgovarati i pisati na engleskom jeziku.

Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima nije uvjet, ali je prednost.

Mogućnost korištenja Mjera za zapošljavanje.

Idealan kandidat bi trebao biti uredan i precizan u izradi dokumentacije te usredotočen na izvršavanje dobivenih zadataka.

Nudimo:

Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 3 mjeseca.

Mogućnost zapošljavanja uz korištenje programa Mjera HZZ-a

Plaćeni gablec.

Plaćeni prijevoz.

Božićnica.

Uskrsnica.

Regres.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: EUROFOREST d.o.o. PODRUŽNICA 1 za trgovinu.

Instrucciones para solicitar:

Email: nenadeuro-forest.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2479801.

Ver las 252 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.